Lista ocen Opel Astra G Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW 1998-2000 (19) - Widoczność

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Do przodu wzorowa trochę gorzej do tyłu ale po jakimś czasie można się przyzwyczaić, przeszkadzają masywne tylne słupki ale niewielkie wymiary auta pozwalają na bezproblemowe parkowanie nawet bez jakiegoś specjalnego wypatrywania przeszkód.
~Kuc
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Samochód jest bardzo wygodny, brakuje jedynie podłokietnika z przodu (nie wiem, czy w innych był) oraz w moim egzemplarzu klimatyzacji. Zawieszenie nie tłucze się, a w fotelach zmieści się nawet przeciętny amerykanin.
~Asterixzor
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Bardzo duża szyba z przodu, regulacja fotela kierowcy, wysoka i szeroka tylna szyba na klapie. Jeździłem autami z wyższej klasy, w których miałem dużo gorszą widoczność. Belek z przodu praktycznie się nie zauważa.
~Robert
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Widoczność jest całkiem dobra tak do przodu jak i do tyłu. Jestem dosyć wysokim człowiekiem (190 cm) i szczerze mówiąc nic mi drogi nie przysłania gorzej zimą kiedy szyby zaparują ale to już inna bajka.
~Binio
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Troszkę słaba widoczność przez tylnią szybę, oraz przy skręcie słupek + owiewki trochę zasłania. Można się przyzwyczaić.
~Aleksandero
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
widoczność ok tylko po zamontowaniu spoilera :P z tyłu nie widać za bardzo jak się cofa
~Zdzichu98
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Wysoka przednia szyba - belki w sumie nie robia roznicy. Do tylu tez dobrze. Nie narzekam.
~Handlowiec z Wawy!
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Cofając hb trzeba sie ratować lusterkami!
~dawid1
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Wszędzie spoko, ale to tyłumogłoby być lepiej!
~Macko K
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
przyznam ze w polonezie karo jest znacznie lepiej
Opel Astra G Hatchback