Lista ocen Opel Astra G Kombi (265) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 252 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotrek
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Mam 2m wzrostu i jakos sie mieszcze. Sytuacje ulatwia reg. w 2 plaszczyznach kierownica oraz szeroki zakres regulacji fotela (rowniez na wysokosc). Doskwiera brak regulacji ledzwiowej, choc fotele wyprofilowane sa przyzwoicie. Kombi ma bardzo regularny ksztalt bagaznika co ulatwia przewozenie pakunkow. Miejsca na tylnej kanapie wystarczajaco ale bez rewelacji.
~Pozytywnie nastawiony
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
Nie rozumiem jak można napisać ze sie nie mieści człowiek w takim aucie kiedyś o maluchu mówili że to limuzyna.Mam 190 cm mieszcze sie ja i rodzina nikt nigdy nie narzekał jak wsiadał. A jak mało proponuje busa i na pace jeździć.Jak dlamnie dobre auto za te pieniądze miałem wcześniej vw i uważam że ta astra jest lepsza niż passat.
~Mario
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
W moim modelu zastosowano regulację wysokości siedzenia, brakuje natomiast regulacji kierownicy. Jako, że mam 183 cm wzrostu siedzę trochę za wysoko i przestrzeń pomiędzy nogami a kierownicą jest mała. Jak dla mnie pozycja za kierownicą nie jest zbyt wygodna, siedzi się po prostu za wysoko. Reszta przestrzeni ok.
~silverman
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
przestrzeń dla kierowcy ok - uwaga jednak jest do zakresu regulacji fotela kierowcy - niewiele ona daje, właściwą pozycję zająłem po wielu powtarzanych przez kilka dni próbach tak z fotelem jak z regulacją połozenia kierownicy - tu mały minusik, a kolejny minus za przestrzeń na nogi dla pasażerów z tyłu- zbyt mało miejsca .
~Marcin
Kombi 1.7 CDTI 80KM 59kW
Mam 187 cm i troszke w barkach i mieszcze sie. - ze tak napisze jest w sam raz. Na tylnej kanapie raczej nie jeżdze a jak juz jade to w takim stanie ze nic mi nie przeszkadza:):) choć jest tam niezbyt wiele miejsca. Ogólnie dla 4 os jest dobrze. Bagaznik jest spory. duzo sie miesci-kombi.
~yel
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
Auto z zewnątrz wydaje się duże i przestronne. W środku totalna klaustrofobia. Nogi dziecka siedzącego w foteliku za kierowcą wbijają się w moje plecy. Nogi drugiego dziecka brudzą tył fotela pasażera przesunięty na maksa do przodu. W tej pozycji żona nie ma szans na otwarcie schowka i walczy ze skurczami.
~pawlik (pablos_33@o2.pl)
Kombi 1.8 16V 116KM 85kW
przód ok ale z tyłu (moze z racji ze to kombi) jest malo miejsca, po zamontowaniu fotelika dla dziecka smyk kopie siedzenia przednie co moze doprowadzic do "gorączki" kierowcy:), fotele przednie malo wygodne, osoby o wzroscie do 165 cm byc moze czuja sie w nich wygodnie - tutaj minus spory
~Marwor
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Przestrzeń dla kierowcy i pasażera podróżującego z przodu pozwala na komfortowe pokonywanie długich tras. Niestety pasażerowie drugiego rzędu siedzeń nie mogą liczyć na podobny komfort. Zdecydowanie brakuje miejsca na nogi ( przy wzroście kierowcy na poziomie 1,85).
~admustang
Kombi 1.7 TD 68KM 50kW
Przestrzeń kierowcy mocno ograniczona jest przez środkowy kokpit. Niestety brak regulacji kierownicy w moim aucie (wersja comfort), nie pozwala na wygodę dla kierowcy (dla mnie- 186cm wzrostu). Poza tym fotele są mało komfortowe, po 200 km postój jest potrzebny.
~Toomek TRS
Kombi 1.7 TD 68KM 50kW
choć po otwarciu drzwi wydaje się, że miejsca nie jest za dużo to sprawa zmienia się wraz z zajęciem miejsca na fotelu, nogi można wyciągnąć, fotele dobrze regulowane, nad głową kosmos, a w moim kombi trzeba używać telefonu żeby porozumieć się z lukiem bagażowym ;)
Opel Astra G Kombi