Oceny Opel Astra G Kombi 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW 2003-2009

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Opel Astra G Kombi 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW 2003-2009

~Kuba
Kombi 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
Można o tym aucie napisać: idealne, ale idealnych aut wiadomo nie ma, jak każde posiada kilka wad które dla jednych będą wykluczać astrę, dla innych będą codziennością do absolutnego zaakceptowania. Auto przede wszystkim: BEZ AWARYJNE! To chyba najwięikszy atut Astry z Gliwic. Cżeśći i ilośc zamienników jakich można użyć jest astronomiczna. Auto niezwykle pakowne, prawie 500l w bagażniku ( powierzchnie płaskie, żadnych nadkoli w kufrze) plus...
3,8
~Seba
Kombi 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
Posiadam Astrę z Gliwic, która została pozbawiona wszystkich udogodnień które mogą ulec uszkodzeniu dlatego jest idealnie bezawaryjnym autem ;). Koszty utrzymania są banalnie niskie ale nie ma co wymagać wysokiego komfortu czy różnego rodzaju udogodnień. Auto świetnie się spisuje w mieście, w trasie już jest ciężko mu się dopasować do prędkości autostradowych, jest wtedy głośno i małokomfortowo.
~Arek123
Kombi 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
Samochód kupiłem fabrycznie nowy w 11/2008 r. za ok 43 000 PLN, po ponad 5,5 roku eksploatacji mogę powiedzieć - ASTRA to był strzał w dziesiątkę! Samochód serwisowany 1 raz w roku, przegląd ok 600 zł. Praktycznie bezawaryjny samochód, jedynie paliły się żarówki i mały problem z instalacją gazową po przejechaniu 80 tys. na gazie - koszt naprawy 600 zł. Teraz kupiłem nową Astrę IV - 1,4 turbo 140 KM - zobaczymy czy też będzie tak cudownie...
~Cesc93
Kombi 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
Ogólnie samochód jest genialny. Jeżdżę nim odkąd zdałem prawko, ale w rodzinie jest od nowości. Trudno powiedzieć na niego coś złego. Przejechałem nim ok. 20 000 km przez rok. Żadna usterka od nowości się nie pojawiła. Wymieniane były jedynie części, które ulegały zużyciu.
4,1
~Jan Nowak
~Patryk
Kombi 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
Przy jeździe nieobciazonym autem jest dynamiczny, jeśli wsadzie 5 chłopa to jest lekki problem. Silnik spisuje się bardzo dobrze do 100km/h, nie nadaje się na autostrady. Lejac 5w 40 o dziwo nie pobiera dużo pracy oleju (Silnik)
~Radhob
Kombi 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
Minimalne spalanie na odcinku od uruchomienia silnika do jego wyłączenia na mecie na odcinku 75 km między centrum Łodzi a miastem w powiecie piotrkowskim wyniosło 4,5 ltr z powrotem do 4.7. Jazda spokojna z hamowaniem silnikiem gdzie się tylko da. Rozpędzanie łagodne i utrzymywane bardzo łagodnie wciśniętym pedałem gazu. Prędkość podróżna również łagodnie utzymywana bardzo delikatnym traktowaniem gazu. Każdy dłuższy odcinek wymagający redukcji... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Mieszko
Kombi 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
Jestem bardzo zadowolony z Astry. Na trasie przy 90 km/h (nie autostrada) spokojnie można zejść poniżej 7miu litrów. Bardzo często wychodzi mi około 6,9 litra / 100km w gazie. W mieście (Warszawa) pali nieco więcej tak 8-8,5 litra, jednak jeżdżę dość dynamicznie. Gdyby jeździła tylko żona myślę, że spoojnie poniżej 8miu w mieście by się zmieściła. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
3,6
~jedreek
Kombi 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
Z przodu OK, z tyłu trochę mało miejsca. Fajny bagażnik. (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
Opel Astra G Kombi