Oceny Opel Astra G Kombi 1.6 8V 75KM 55kW 1998-2000

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Opel Astra G Kombi 1.6 8V 75KM 55kW 1998-2000

~rey
Kombi 1.6 8V 75KM 55kW
super samochod,nigdy mnie nie zawiodl,silnik 1.6 8v jest prosty i bezkolizyjny swietnie wspolpracuje ze zwyklym gazem(ale nie firmie krzak)zawieszenie nie do zdarcia zrobilem tym samochodem okolo 50000tys km,drobne naprawy czesci bardzo tanie,niesamowity dobry prosty niemiec,jedyna jego wada to parowanie szyb,bardzo polecam ten samochod,75KM nie jest dla wariatow drogowych,ale bedziesz dlugo nim jezdzil.
~kubalos
Kombi 1.6 8V 75KM 55kW
Naprawdę polecam auto nie zawiodło mnie choć dużo jeżdżę. Wnętrze nie zestarzało się jak i karoseria. Wygląd ma wciąż świeży. Mam lakier srebrny metalik i jest śliczny po umyciu jak nowy z salonu. Czwórka żeby nie zapeszyć:)))
3,8
~piskorz1955@interia.pl
Kombi 1.6 8V 75KM 55kW
Auto tropią drobnr usterkia, ale niezwykle uciążliwe np. dmuchawa nie działa na biegu 1 i 2, elektryczne szyby: wypada szyba z plastykowego prowadnika i się blokuje, opsłona przeciw-słoneczna opada, światło wewnetrzne uległo awarii, wycieraczki nie zatrzymują się w położeniu krańcowym itp. Natomiast silnik spisuje się doskonale przy przebiegu w aucie typu kombi około 220000 bez awari, w zawieszeniu nie stwierdzono zuzycia kwalifikujacego go do...
~Tomek
Kombi 1.6 8V 75KM 55kW
drobne niedociagniecia i przecietny komfort, ale nie zawiodła mnie ani razu, nawet w warunkach trudnych trakcyjnie jak las, góry, itp. skapa ilość elektroniki zmiejsza potencjalną awaryjność a stary silnik 8 zaworowy odznacza sie bezkolizyjnościa i zdarzaja mu sie przebiegi nawet do 500 tkm, co nawet dla współczesnych silników opla jest wyczynem
~famet@neo.pl
Kombi 1.6 8V 75KM 55kW
Ogólnie auto spełniło moje oczekiwania, wystarczający jak dla mnie komfort i jak na razie duża niezawodność. W zasadzie najbardziej w samochodzie cenię 3 rzeczy: musi mi się podobać sylwetka, musi mieć wygodny fotel i się nie psuć. Wszystkie inne rzeczy (moc, zużycie paliwa, głośność itp) są dla mnie mniej ważne.
~Idzi
Samochodzik bardzo dobry ekonomiczny żwawy nic tylko brać i jeździć
~Idzi
Samochodzik bardzo dobry ekonomiczny żwawy nic tylko brać i jeździć
~esej
Kombi 1.6 8V 75KM 55kW
praktyczny, tani, bezawaryjny. wygodny. pojemny ale nie do sportowej jazdy. rzekłbym nawet, ze ten samochód jest wyrozumiały, nawet jak się o niego nie dba.
4,1
~kazik2713
Kombi 1.6 8V 75KM 55kW
super autko nie drogie w utrzymaniu fajny wygląd silnik super bardzo polecam rodzinne autko na 4 osoby nawet w długą podróż
~Gheera
Kombi 1.6 8V 75KM 55kW
Po 6 latach użytkowania i 100 tys. km stwierdzam, że to świetne auto. Na uwagę zasługuje bezawaryjność i tanie części.
Opel Astra G Kombi