Oceny Opel Astra G Kombi 1.6 8V 85KM 63kW 2000-2004

Opel Astra G Kombi 1.6 8V 85KM 63kW 2000-2004 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Astra G Kombi 1.6 8V 85KM 63kW 2000-2004

~mercmdm
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
Autko w sam raz dla młodych rodzin, w wersji kombi idealne na wózek itp, dobrze się prowadzi i można go kupić za stosunkowo niewielkie pieniądze. Pali stosunkowo mało i to LPG, na sekwencji, bardzo polecam, średnio 8,5 LPG/100km, części bardzo tanie, ogólnodostępne, łatwe w naprawie i przyjemne w eksploatacji. Dobrze trzyma się drogi, przyspieszenie bez szału ale na akceptowalnym poziomie. Dobre hamulce, ABS działa wtedy gdy trzeba. Użytkuję...
~Dymo
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
wady: w wersji kombi za nisko otwierająca się tylna klapa, na początku niewygodne fotele (trzeba się przyzwyczaić), trochę za słaby silnik przy pełnym obciążeniu. Generalnie bardzo przyzwoite autko za nieduże pieniądze - 148000 bez problemów (generalnie brak śladów zużycia we wnętrzu).
~ratajczyklukasz@poczta.fm
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
rewelacyjny samochód z dobrym zawieszeniem tani w eksploatacji a golfa 4 czy focusa bije na łeb - poniewaz wiem bo jeżdziłem każdym z nich. bezawaryjna silnik 1.6 8v wbrew pozorom super - prawie wszystkich obinam = 180 poleci a jaki komfort podróży polecam wersje kombi
~autkom
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
Samochód oceniam bardzo pozytywnie, nie oszczędzam go i podziwam przez to za trwałość. Zawieszenie jest wspaniałe, silnik dość wołowaty. Trochę się psuje, ale nie stanąłem jeszcze na trasie. Lakier odpada płatami (nie matalik). Samochód jest granatowy, podkład biały! Prześwieca się.
~gitaRRa
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
Polecam. Tylko trzeba dbać. O! W kombi tylna klapa ...chyba zaczyna gnić(!) Ale to norma w kombi.
~Mefju
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
Bardzo fajny samochód. Wszystko jest na swoim miejscu, spalanie w sumie niskie. Idealny do jazdy miejskiej, ale na trasie też prowadzi się bardzo przyjemnie.
Dziennik kosztów dla Opel Astra G Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
8,9
~darek nt
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
jestem bardzo zadowolony z tego samochodu, to jest mój trzeci opel po vectrze a, astrze I, widać przeskok technologiczny i jakościowy.
4,1
~m.b.
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
silniczek 84 KM 8 V to dobry wybór pomiędzy dynamika a niezawodnością, może rakieta to nie jest ale za to w miare ekonomiczny, i trwały - polecam
~jacki
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
Używany warto kupić, należałoby zwracać uwagę na jak najlepsze wyposażenie !
~piotr
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
ogólnie dobre i duże auto ja mam w wersji kombi za stosunkowo niewielkie pieniądze w kupnie używanego
Opel Astra G Kombi