Oceny Opel Astra G Kombi 1.7 DTI 75KM 55kW 2000-2004

Najnowsze oceny Opel Astra G Kombi 1.7 DTI 75KM 55kW 2000-2004

2,6
~G
Kombi 1.7 DTI 75KM 55kW
Auto jest już stare i zużyte jak dziurawe skarpety poznańskiego studenta, nawet nie wiem ile ma przebiegu, bo zajeżdżam w nim już co najmniej 3-ci silnik i straciłem rachubę. Radzi sobie jako auto na trasy. Jest dość mały jak na kombi, mieści się prawie wszędzie, Ale nie mieści w środku wszystkiego, co czasem potrzebuję przewieźć. Psuje się- to fakt, dość często i grubo, ale za to mało pali ;) Ogólnie jakbym miał go kupić znowu...to bym wolał...
3,3
~Jacek445
Kombi 1.7 DTI 75KM 55kW
Auto bardzo dobre, ale do czasu. Super dynamika, spalanie tak niskie, że ciężko w to uwierzyć, ale to silniki Isuzu a nie Opla i w związku z tym ok 160tyś km zaczyna się cyrk. Wadą tych silników jest to pęka w nich głowica (przez mikropęknięcia albo przez rozszczelnienie) i koszt takiej naprawy to oczywiście połowa kosztu samego samochodu.Jeśli jeszcze przy tym wygięte zostanie jakieś koło zębate to też ciężko takie dobrać bo standardowe z...
~karter
Kombi 1.7 DTI 75KM 55kW
Opel Astra Kombi 1.7 DTI wersja Elegance - wyposazenie kompletne - bez skóry (tapicerka welur), 6 airbagów, ABS pełna elektryka, sensor deszczu, klimatyzacja automatyczna, firmowe cd VDO CDR 500 - auto godne polecenia, w tej wersji nadwoziowej zaletą jest duża przestrzeń ładunkowa 480/1500 litrów - w praktyce można używać auta jako mini - ciężarówki a równocześnie zapakować cała rodzinę na wakacyjny wyjazd,zdecydowanie polecam auto,aczkolwiek...
3,2
~krolik33
Kombi 1.7 DTI 75KM 55kW
Samochód miałbyć tani w obsłudze, bezawaryjny, podobno 1,7 Dti dużo bardziej trwałe od VW 1.9 TDI, niestety, od maja do września notoryczne usterki, wydałem już ponad 3000 i to tylko dlatego że znajomy ma serwis i miałem taniej.
~marko
Kombi 1.7 DTI 75KM 55kW
Dla mnie rewelacja. Auto niedrogie w zakupie (2000r), potem wręcz tanie w utrzymaniu (mało napraw + niskie spalanie). Silnik pracuje super (ten 75konny z Isuzu ponoć jest z tego znany, mogę tylko potwierdzić). Osiągi nie powalają, ale nie ma się co spodziewać rakiety po dieslu 1.7 z 75KM - do swobodnego wyprzedzania wystarczy.
~julkakulka1
Kombi 1.7 DTI 75KM 55kW
Autko wygodne, bardzo rodzinne, niezłe zawieszenie, olbrzymi bagażnik, niskie spalanie, części zamienne w przyzwoitych cenach, solidna niemiecka konstrukcja. Polecam w szczególności dla rodzin - na wakacje wszystkie bagaże napewno zabierzecie.
4,1
~Marek
Kombi 1.7 DTI 75KM 55kW
Jeździłem wieloma samochodami. Zaczynałem od maluch, potem 125 p, audi 80 i tak dalej. Jeździłem też kilkoma autami służbowymi, nawet mercedesem s klasy. Astra II to samochód przyzwoity. Bez większych wad i słabości. Jeśli zawieszenie jest mało komfortowe, to za to samochód doskonale się prowadzi, coś za coś. Wykończenie jest dobre, nie ustępuje samochodom nowym. Samochód wytrzymały i tani w eksploatacji.
~growoj@onet.eu
Kombi 1.7 DTI 75KM 55kW
Ogólna ocena wypada naprawdę dobrze a może nawet bardzo dobrze. Pod każdym względem auto spisuje się bez zastrzeżeń, wymieniłem do tej pory tylko 2 żarówki, akumulator po 5 latach(nadal sprawny) i pasek rozrządu z napinaczami - też na zasadzie rozsądku a nie awarii. Naprawdę szkoda będzie się rozstać z tym autem.
3,7
~Rafal
Kombi 1.7 DTI 75KM 55kW
Urwał mi się imobilajzer i podczas jazdy zrobił dziurę w chłodnicy. Silnik dostał wysokiej temperatury. Zalewem na ciepło wodę! Chodzi już dwa lata od tego zdarzenia. Motor wypas
4,1
~Onlinemaster
Kombi 1.7 DTI 75KM 55kW
Jako używka tanie w zakupie, mało awaryjne, z silnikiem 1,7 DTi od Isuzu bardzo oszczędne, niskie ceny części zamiennych, czego chcieć więcej?
Opel Astra G Kombi