Ocena kierowcy - Opel Astra G Kombi

Hasan1, 12 lat temu
Silnik 1.7 DTI 75KM 55kW
Rok produkcji 2000
Opel Astra G Kombi 1.7 DTI 75KM 55kW 2000-2004 - Oceń swoje auto
Silnik : polecam ten samochód wszystkim którzy niechcą wydać za dużo kasy a mieć rozsądny samochód!!!!!!!!!!!!
Astra 2 1,7 DTI jest to super autko rodzinne,bardzo polecam te autko,silnik wystarczy do swobodnego wyprzedania
Silnik 75konny Isuzu chodzi płynie,nie było z nim jeszcze żadnych problemów,na trasie jest wystarczający do swobodnego wyprzedzania
mam wrażenie że czasem bieg 1 troche ciężej wchodzi ale poza tym jest wszystko ok
samochód ten bardzo dobrze mi sie prowadzi i widać że daje sobie rady na naszych \"trudnych drogach\"
z widocznościa też nie jest najgorzej przy cofaniu najcześciej cofie na lusterka więc jest spoko
brakuje w nim podręcznych małych schowków,w astrze 1 mam wrażenie było troche lepiej,przydałby sie też termometr żeby ustawić manualna klime,a tak poza tym może być
dość szybko sie nagrzewa,z parowaniem niema problemów bo klima wszystko załagodzi
mógłby być odrobine szerszy
słychać troche zawieszenie,i gwizda przy dzrzwiach,silnik chodzi cicho i płynnie
silnik nawet oszczędny,spala przyzwote ilości paliwa,naprawy w prywatnym wartacie,części ogólno dostępne,duża gama zamienników
jakośc równa cenie
elektryczne ustawienie lusterek czasem szwankuje
zepsuta pompa wspomagania,rozrusznik,dziurawa chłodnica klimatyzacji,uciekajacy płyn chłodzący do wewnatrz samochodu

On - zużycie paliwa dla silnika 1.7 DTI 75KM 55kW [l/100km]

5,2