Lista ocen Opel Astra G Kombi 2.0 DI 82KM 60kW 1998-2004 (39) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Powiem szczerze, wygoda na miejscu kierowcy była jednym z czynników, dla którego kupiłem to auto. Ani w skodzie, ani w VW nie siedziałem tak wygodnie. W tym aucie nic mi nie przeszkadza, żadna dźwignia spod fotela nie uwiera w łydkę(skoda) ani nie haczę kolanem o obudowę spodu kierownicy. Nawet z tyłu pasażerowie nie narzekają na brak miejsca. Bardzo pozytywnie.
~Kamil
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Dla mnie super, podłokietniki, boczki, kierownica odpowiednia wielkość, tylko się rozsiąść i się jedzie - ja mam matę na siedzeniu bez niej plecy jednak trochę potrafią boleć po dłuższej jeździe.
~kamilos
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Kierowca ma sporo miejsca, ciekawie rozwiązane podłokietniki, fotel wygodny, pasażerowie też nie mają na co narzekać - dużo miejsca na nogi i wysoki dach, nie jakieś pościnane badziewia ku tyłowi
~now.marcin@wp.pl
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Z przodu jest dobrze bez większych problemów .Z tyłu mi się nie podoba . Tylne oparcie zbyt prosto i może trochę mało miejsca .Chociaż Ja z tyłu tylko sporadycznie i prawie zawsze nie pamiętam jak było.
~Tomasz
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Jak dla kierowcy po podniesieniu fotela do góry robi się całkiem przyjemnie to reszta przy pełnym obladowaniu może mieć ciężko. Bez porównania do kolosów typu c5
~Tomekx20dtl
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Ogólnie pojemne i przestronne wnętrze jak na swoją klasę. Dość duży rozstaw osi pozwala swobodnie podróżować z przodu i z tyłu. Pod warunkiem,że kierowca nie jeżdzi na \"leżaka\"
~kseal12
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Dla kierowcy przestrzeni w sam raz. Tyle, że przy moich gabarytach z tyłu dla pasażera ciasno, za przednim fotelem pasażera, gdzie mam fotelik dziecka też nie ma rewelacji.
~Mariusz P
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
dla kierowcy i pasażera z przodu ok z tyłu raczej średnio, bagażnik to rekompensuje bo na prawdę jest pojemny. Mam do porównania focusa rocznik 2003 i Astra ma dużo bardziej ustawny.
~Adamek adamekw1@wp.pl
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Jestem dość wysoki (183cm) i dla mnie jako kierowcy miejsca na nogi jest na styk, nad głową ok. Nie mam regulacji kierownicy. Z tyłu wygodnie mają pasażerowie średniego wzrostu.
Dziennik kosztów dla Opel Astra G Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
7,1
~arek
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
gdy kierowca jest wysoki z tyłu mogą być kłopoty a co do bagażnika gdy się jest rodzicem po prostu rewelka - wózek i inne gadżety bez problemu każdy wyjazd nie ma problemu
Opel Astra G Kombi