Lista ocen Opel Astra G Kombi 2.0 DI 82KM 60kW 1998-2004 (28) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rysiek
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
w moim wypadku super dalem tyle co za skuter, auto doinwestowane i na bogacko z nowym hakiem CDX i +dolorzony tempomat podokietnik i kupa innych fajnych dodatkow bez korozji pojazd nie skaldany z kawalkow mogę zmienić na stosunek cena jakiosc na super extra
~adam
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
to idealne , moim zdaniem auto dla kogoś kto nie potrzebuje super sprintera ale ma rodzine która potrzebuje miejsca do pakowania, do tego bardzo przyzwoite koszty serwisu i cena samego auta
~kseal12
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Co tu komentować. Stosunkowo niska cena zakupu, do tego bezawaryjność - przynajmniej mój egzemplarz - koszty utrzymania stosunkowo niskie - paliwo, części eksploatacyjne (hamulce, oleje, filtry).
~barkac
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
dalem za pojazd z 2000 roku w dieslu-2.0 -calkiem dobrze wyposazony-ABS,klima,.elektryka,4 poduszki itd.24.000zł-w Niemczech 1 wlasciciel,bardzo dobre materialy,zadbany bardzo-dla mnie super
~Mariusz P
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
kupiłem aśkę za 15 tyś wrzuciłem 4 i mam do wrzuvcenia jeszcze troche głównie blacharka ( ktos nie umiejętnie naprawił maskę i teraz jest całą do wymiany)
~kagjebe
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Kosztował mnie rok temu 10200 zł. Mimo dwóch poważnych usterek (pompa, turbina) uważam powyższy za okazyjny zakup.
~Adamek adamekw1@wp.pl
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Obecnie ten rocznik jest całkiem tani, a jakość i solidność konstrukcji jest bardzo przyzwoita w klasie kompaktów
~Tomasz
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Dałem za niego 3 lata temu w Holandi okolo 17 tys zł + KR i dzisiaj po 3 latach jest warte okolo 14 tys zł. Czegosz więcej ???
~Kamil
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Kosztował 14600 zł 7 lat temu, wartość obecna to może 4000zł, ale tak to jest z samochodami
~Jarek
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Polecam to auto tym którzy cenią sobie niskie koszty utrzymania
Opel Astra G Kombi