Lista ocen Opel Astra G Kombi 2.0 DI 82KM 60kW 1998-2004 (36) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
W zimie trzeba długo rozgrzewać diesla żeby temperatura powietrza z nawiewów pozwoliła na odparowanie przedniej szyby. Termostat sprawny, po prostu diesel tak ma i tyle. Przy dużych mrozach albo upałach jak wentylator pracuje na 4 to jest bardzo głośny. praca na 1 i 2 jest praktycznie nie słyszalna. Pomaga czyszczenie wentylatora odkurzaczem z kawałów liści. Trzeba się tylko dostać od strony osłony wycieraczek.
~BartollG
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Jak na diesla to ogrzewanie całkiem dobre. Klimatyzacja tylko manualna i przy ostatnich upałach miała problemy. Ale podobno ma schłodzić kilka stopni poniżej temperatury otoczenia. To w pełnym słońcu jej się udawało. Ale jadąc w trasie przy 30C na zewnątrz wolałbym mieć trochę chłodniej. Nie znam samochodu w tej klasie który mi to zapewni.
~Piotr
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Ogrzewanie dzieła dobrze,mimo że kombi to nagrzewa dobrze.Najgorzej jest w deszczowe dni strasznie paruje przednia szyba i ciężko to usunąć ale z klimą nie ma problemu.Brakuje mi jak miałem w Fordzie podgrzewaną przednią szybę to było super, zimą jak zamarżnięta jak i z parowaniem
~Tomekx20dtl
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Dmuchawa na biegach 1 i 2 cicha na wyższych już dość słyszana ale sprawnie wentyluje wnętrzu. Czasem w wilgotne dni lubią zaparować szyby i dość ciężko tej pary sie pozbyć(nie mam klimy) szczególnie tylna część auta.
~Damian
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Wentylacja i ogrzewanie jest bardzo dobra zaraz po włączeniu silnika robi się ciepło lub w przypadku klimatyzacji chłodno kiedy jadę i dam ogrzewanie na fulla po chwili muszę zmniejszyć ogrzewanie bo bym się ugotował w środku
~now.marcin@wp.pl
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Tutaj trochę gorzej . W mojej astrze trzy osoby i szyby całe w parze oczywiście porą zimową albo gdy deszcz pada . Po włączeni klimy jest dobrze .Podobno w większości opli jest tak . Szwagier ma volvo V40 jest o wiele lepiej .
~Kamil
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Chyba największy mankament. Dwa lata walczyłem z klimą, raz wymieniłem chłodnicę, potem poszła sprężarka klimy, następny rok znów strzała dostała chłodnica klimy. Minus za parujące szyby...
~rysiek
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
umnie daje rade bywalo dużo gozej w innych pojazdach, padnięte mam jak w większości uzytkownikow przelaczanie na obwod zamknięty ale klimka daje rade :) zaczelo się 2 lato i cieszy mnie to
~Grzegorz
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Trochę słabo na szyby daje ale do zniesienia, bo np w suzuki jimny np - tragedia. Szybko się nagrzewa jak na taki duży silnik, no i powoli stygnie rzecz jasna
Dziennik kosztów dla Opel Astra G Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
7,1
~kseal12
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Ogrzewania w normie - jak na auto tej klasy. Niczym specjalnym nie wyróżnia się na tle aut tej klasy. Nic też się nie zmieniło od poprzednich wersji. Klima działa bez awarii.
Opel Astra G Kombi