Lista ocen Opel Astra G Kombi 2.0 DI 82KM 60kW 1998-2004 (32) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Jest to diesel a więc słychać silnik, jednak nie przeszkadza on na tyle, abym musiał go zagłuszać radiem. Dodatkowo jest to kombi a więc jest pewnie nieco głośniej niż w sedanie. Jednak przyznam szczerze, że turboklekoty spod VW strasznie mnie irytują klekotem. Te silniki nawet jeżeli je słychać, to nie drażni to ucha. Stąd taka ocena.
~kseal12
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Czasami trochę trzeszczących plastików na desce rozdzielczej (kokpicie-podszybiu). Strasznie to irytujące, na szczęście rzadko to występuje. Natomiast odgłosy z silnika przenikają w znikomym zakresie (zimą na dużych mrozach trochę gorzej, bo wszystko sztywne).
~ps
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Moja ocena to 4,5. Na zimnym troche silnik slychac ale pozniej jest naprawde przyzwoicie. Tylko lekki pomruk. Glos silnika jest przyjemny i nie meczy. Problem jest przy wiekszych predkosciach powyzej 140km/h ale nie do takich celow zostalo stworzone te auto.
~Damian
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Wyciszenie jest przeciętne,ponieważ troszkę słychać diesla pracującego pod maską,mnie to osobiście nie przeszkadza tak ogólnie nie jest tak głośno w środku,plastiki nie skrzypią,bo samochód został dobrze wykonany
~now.marcin@wp.pl
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Tu słabo trzeba dopomóc samemu . Dodatki do wyciszeń nie są aż takie drogie a naprawdę jest różnica .Słychać opony ale ja mam205 i to może dlatego.Na trasie do 120 jest dobrze potem nie jest tragedia ale mogło być lepiej.
~MILAN
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Główny mankament tego samochodu to wyciszenie ale tylko na dużych prędkościach na mniejszych takich jak 50 -120 km/h jest cicho natomiast już wyżej zaczyna robić się głośno i słychać szum opon także trzeba podgłośnić radio.
~Grzegorz
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Jak już wspomniałem dobrze jest słyszeć silnik w starym aucie lecz i tak nie uchroni to od zatarcia gdy nagle zabraknie wody co przy awariach głowicy przy przebiegach pow 200 tys zdarza się
~Tomasz
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
No w aucie bylo zawsze głośno od 110 km ale teraz ma 376 km i jest tak jak było ,nie ma katastrofy, zawsze trzeba szukać pozytywów ( ciężko zasnąć w tym aucie jadąc noc z tym warkotem :0))))
~rysiek
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
jeśli pomyślimy ze to diesel to jest dość dobrze chyba lepiej jak w vw tej klasy zimny cichcy na bank:) bardziej wyciszony będzie 1.7 isuzu powyzej 120-130 robi się gość glosno
~kamilos
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Wyciszenie kiepskie, plastiki przy nie dogrzanym aucie trochę drażnią, potem jest trochę lepiej, przy wyższych prędkościach powyżej 100km/h lepiej podgłosić już radio :)
Opel Astra G Kombi