Lista ocen Opel Astra G Kombi 2.0 DI 82KM 60kW 1998-2004 (41) - Całokształt

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dariusz P. darpiot@wp.pl
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Ogólnie bardzo przyjemne auto rodzinne (kombi) o dobrych własnościach jezdnych, pojemny bagażnik. W wersji którą posiadam bardzo wygodne sportowe fotele (polecam) z trzymaniem bocznym i wysuwanym podparciem dla nóg z przodu. Bardzo ekonomiczne (diesel), przeglądy co 15000 km, rozrząd na łańcuszku (wieloletni).
~kseal12
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Za całokształt mogę dać 5. Mimo, że to nie jest mój szczyt marzeń to z uwagi właśnie na brak usterek (drobnych i poważnych) jeszcze nim trochę pojeżdżę. Spalanie nie jest rewelacyjne, ale to trochę moja wina - za krótkie odcinki pokonuję i silnik się nie dogrzewa.
~kamilos
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Fajne autko, duże dla małej rodzinki. Nie miałem jeszcze sytuacji gdy mógłbym powiedzieć że coś mi się do auta nie zmieściło. Z łatwością składane fotele tylne,schowki w bagażniku na prawie wszystko (ja mam żarówki komplet,olej,borygo,ścierki,trójkąt itp)
~Kamil
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Jakbym mógł kupić nowe z tym silnikiem, to bym kupił bez zastanawiania się. Samochód nie do zajechania, a jeździłem nim już wszędzie - niejednokrotnie się i zakopując. Zawsze wyjdzie z opresji. Dużo miejsca na wszystko, ustawne auto
~adam
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
auto idealnie skomponowane, cena - jakość , oczywiście co trzeba wymienić - wymieniam ( klocki tarcze , olej , płyny, filtry ) wszystko na czas wtedy auto odwzajemnia uczucie i jedzie i jedzie .... ja przez 3 lata 230 tyś.km
~Damian
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Całokształt jest doskonały auto jest piękne niezawodne ma świetne zawieszenie i jest dobrze wykonane ma niezłą dynamikę i dobrze zachowuje się na drodze,te auto nie jest tylko wyłącznie dla rodzinny
~Paweł
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Jak na auto tej klasy i rocznika oceniam na - bardzo dobrze. Wiem, że w innych autach tej klasy można się przyczepić do wielu rzeczy, które jednak w Astrze nie występują.
~Tomek61@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Bardzo dobre auto w przytępnej cenie.Mój rocznik z tym silnikiem chodzi teraz w granicach 11 - 12 tyś PLN. Samochód wart swojej ceny. To napewno jeden z lepszych Opli w historii
~ps
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Ogolnie jest zadowolony. Oprocz malych drobiazgow brak pozwaznych usterek co jest dla mnie bardzo istotne. Auto bardzo funkcjonalne i przestronne. Narazie nie zaluje wyboru.
Dziennik kosztów dla Opel Astra G Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
7,1
~kagjebe
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Mimo wszystko nie ma tragedii. Zawiodłem się jedynie na przyspieszeniu, które przy kilometrach jakie robię tym samochodem jest bardzo uciążliwe.
Opel Astra G Kombi