Lista ocen Opel Astra H Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW 2004-2013 (94) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 95 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jakub
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Jest parę irytujących drobnostek którymi trzeba się czasem zająć. Elektryka w tylnych drzwiach potrafi paść, ze względu na słabe kable które zwyczajnie się łamią w peszlu dochodzącym do drzwi. Elektryka tylnej klapy też słaba. Lampka w bagażniku nie działa, w ujemnych temperaturach mimo zamkniętego bagażnika cały czas miga ikonka otwartych drzwi - coś szwankuje. Warto co jakiś czas sprawdzić stan kabli i styków w drzwiach i klapie oraz...
~Cezary
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Ach ta wymiana żarówek przednich. katastrofa. Musiałem pojechać aż do ASO bi sam nie dałem sobie rady, (powiedziano mi że to pikuś i... wymieniali mi ok 30 minut jedną żaróweczkę H-7). Można je wymienić po uprzednim skręceniu przednich kół w odpowiednią stronę, wyjęcie zaślepy w nadkolu i... no właśnie dopiero dojście do żarówki. Katastrofa. Trudno ją później włożyć i wpasować. Ponadto od mniej więcej roku poskrzypuje mi fotel kierowcy....
~SE_PIK
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Samochód na początku trapiły usterki "wieku dziecięcego": wysiadło światło w kabinie, skrzypiała kierownica, nie zamykała się tylna klapa bagażnika. Po ok. 20.000 km. wymieniono łączniki stabilizatorów. Największe zastrzeżenia mam do jakości (i kompetentności) serwisu Opla, ale chyba wymagam zbyt dużo... PS. do dziś serwis nie potrafi poradzić sobie z polskimi napisami w komp. pokładowym! (na szczęście j.ang. przestaje być problemem!)
~Cezar
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Po roku eksploatacji wymieniono mi na gwarancji radio z odtwarzaczem MP3 (włączało się samo podczas postoju i przy wyłączonym silniku. Gdy rano podchodziłem do auta - to ono grało). Aż mi ciarki przeszły, bo koszt takiego sprzętu to 2.600zł. W tym przypadku ASO stanęło na wysokości zadania (Opel Miniewski Warszawa). Poza tym OK od nowości.
~PS
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
16 miesięcy użytkowania, parują od środka tylne reflektory. Dwa razy już wymienili, a za trzecim stają okoniem ( za dużo ich już to kosztuje)Widzę, że chyba polubownie się nie zakończy... Ośmieszają się pisząc że to normalne zjawisko, tylko dlaczego kurcze inne pojazdy na parkingu rano mają czyste lampy?
~Wojtek Ka
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Rozkleiła mi się osłona przeciwsłoneczna. Ale ASO szybko wymieniło na nową, jednak musiałem się wczesniej fatygować, aby zrobili oględziny czy aby napewno to nie zostąło uszkodzone mechanicznie. Potem osłona została zamówiona i na drugiej wizycie w ASO sprawa została załatwiona.
~Mike
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Po 14 latach i 225k km jest ich parę, ale są to głównie pierdoły. Problemy z zamykaniem schowka pasażera (mechanizm się trochę zjechał), latająca półka bagażnika, mechanizm sterowania lusterkami momentami przycina. Poza tym całkiem ok.
~Martaglo
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Na razie ok, oprócz żarówek i łożyska na mcpersonie(koszt łożyska niecałe 50 zł), wszystko ok. Wzsystkie czynności serwisowe z odpowiednimi wymianami zawsze w czasie, auto garażowane i prowadzone przez jednego kierowce.
~alex
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
niska jakość plastików wewnątrz auta,w punto 2 solidniejsza było wnętrze , tapicerka przeciera się gorzej jak w małym fiacie, akumukator fabryczny wystarcza na 2 lata. Nistety jakość wnętrza jest obecnie gorsza w wielu pojazdach
Dziennik kosztów dla Opel Astra H Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
7,2
8,6
~marronni@wp.pl
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Od nowości trzeszczenie w bagażniku oraz deski rozdzielczej za wyświetlaczem środkowym. Dokuczliwe pukanie dochodzące z okolic schowka przed pasażerem. Po 10 tys. km trzeszczenie kierownicy przy skręcie.
Opel Astra H Hatchback 5d