Lista ocen Opel Astra H Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW 2004-2013 (77) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 112 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Auto kupiłem po rewelacyjnej cenie i z dobrym wyposażeniem (klima, audio, el szyby i lusterka, skórzana kierownica, felgi strukturalne), chociaż przyszedłem do salonu z zamiarem kupna corsy, która okazała się o 1000 zł droższa!). Gdybym mógł cofnąć się w czasie na pewno kupiłbym tą Astrę jeszcze raz, ale z silnikiem 1.6 minimum, nawet gdyby miało mnie to kosztować te 5 tyś więcej, bo auto na prawdę warte swojej ceny.
~Macik
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Auto kupione jako stary rocznik za 46000. Z niezbędnymi dodatkami takimi jak chlapacze, blokada skrzyni biegów, mata bagażnika, listwy progowe oraz komplet kół stalowych z oponami zimowymi wyszło 50000. Moim zdaniem takie auto powinno kosztować 40000 ale wiadomo, że trzeba się dzielić z rządem swoim szczęściem. A to rząd powinien po rękach całować że kupujesz nowe a nie dobite, sprowadzone auto.
~Wiesiek
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Mały samochód za ok. 60 tys. z wyposażeniem podstawowym jeżeli nie liczyć 4 poduszek, elektryki ale tylko szyb przednich, bez składanych siedzeń tylnych, elektryki lusterek, regulacji fotela kierowcy, brak jakichkolwiek schowków, dość przeciętna klimatyzacja. Jak to w oplu - każdy drobiazg wymaga dopłaty, dobrze, że są fotele, koła i kierownica. Serdecznie odradzam!
~Mike
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
W tych czasach Astrę idzie kupić dość tanio, a nadal jest to sensowny samochód, który zdecydowanie warto wziąć pod uwagę jeśli nie mamy większego budżetu. Warto jednak poszukać wersji z lepszym silnikiem - zarówno on jak i koszty utrzymania związane ze spalaniem w stosunku do mocy, ciągną ocenę za jakość o jedną gwiazdkę w dół.
~cemit@vp.pl
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
autko 1.4 N-Joy z lakierem metalicznym i dodatkowym wyposażeniem w listopadzie 2005r. warte ok.65000zł kupiłem za 53000zł. (wiele innych dodatków), ale teraz za te pieniądze kupiłbym je z klimatyzacją automatyczną i z chromowaną listwą kratki wlotu powietrza, która jest we wszystkich egzemplarzach. No cóż.....
~marek
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
samochód w sumie dość drogi ten egz. konkretnie kosztował 49500 zł. mimo tanich przeglądów w oplu bo moim zdaniem 500-600 zł. to przyzowicie , cała reszta to tragedia, wygodny samochód i ekonomiczny ale tragicznie usterkowy, całe szczęście że za 2 miesiące idzie do odsprzedania, nigdy więcej tego modelu!!!
~Martaglo
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Nie mogę dać \"doskonale\", ponieważ jak każdemu klientowi jast zawsze za drogo, ale ceny Astry H nie są szczególnie wygórowane, szczególnie teraz kiedy na dobre weszła do sprzedaży generacj Astry J, co do jakości zobaczymy jak Asterki będą miały tak przynajmniej po 10 lat
~jack
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
autko super narazie bez awarii przeglądu w oplu nie robię za drogo taki sam kosztuje 400 mniej w innym warsztacie ekonomia super wawa-zakopane za 250zł paliwo 3.59 to niejest zły wynik na klimie jak ktoś chce szybciej jezdzić polecam GTC 240 KONI ale cena i spalanie inne
~pablo03128
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
7 letni kompakt za 24tys to rozsądny deal. Rozważałem wiele modeli ale pod względem rocznik/jakość/marka/koszty utrzymania był praktycznie naturalnym wyborem. Auto z grupy VW byłoby 4 lata starsze i niekoniecznie lepsze, fiaty i francuzy niewiele tańsze.
~Wiesiek
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Jak zwykle w Oplu - wysoka cena za wersję podstawową, bardzo słabo wyposażoną (klimatyzacja manualna, wspomaganie kierownicy - ale to chyba dzisiaj standard, elektryczne szyby). Każdy drobiazg dodatkowy - bardzo drogi. Drogie części i firmowe płyny.
Opel Astra H Hatchback 5d