Lista ocen Opel Astra H Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW 2004-2013 (102) - Całokształt

Na liście zabraknie 87 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Miecio
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Solidne auto z dobrym motorem - 90 KM to wystarczająco dla dynamicznej jazdy zarówno w mieście, jak i na trasie podczas wyprzedzania. Jeżeli ktoś oczekuje 5 sekund od 0-100 km/h to niech sobie kupi sportowy samochód. Ja przesiadłem się z Peugeota 206 (60KM) i dla mnie Astra II jest samochodem o klasę wyższym. W środku dobre wykonanie, z zewnątrz ładny wygląd. Auto solidne, sprawia wrażenie twardego i stabilnego. Dla ludzi oczekujących...
~pablo03128
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
W tej klasie chyba nie ma lepszej alternatywy jeśli chodzi o niskie koszty utrzymania. Silnik 1.4 90KM bardzo dobrze współpracuje z LPG (mam stag 4 Qbox) i spala średnio 7,5l LPG! Samochód jest dość cichy i komfortowy przy prędkościach do 110km/h. Powyżej robi się głośniej ale spokojnie można jechać cały czas te 140km/h (długie przełożenia). Fotele bardzo wygodne nawet po 7 godz. jazdy nic nie boli i człowiek nie jest zmęczony.
~Wojtek
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Auto kupiłem nowe ( prod. Bochum, Niemcy), za cenę nowej Corsy (około 44 tyś), ponieważ moja obecna astra jest już mocno wysłużona. Samochód przyzwoicie wykonany, sztywny i może się podobać. Niestety silnik w tym aucie psuje całokształt i odbiera właściwie całkowicie przyjemność z jazdy. Nie piszę tego, żeby lamentować nad swoim losem, a jedynie po to przygotować Was-potencjalnych kupców czego możecie się spodziewać.
~Śliwiński
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Jest to najlepszy na rynku kompromis: pomiędzy jakością i ceną. Ten samochód jest wart tych pieniędzy - nie kosztuje majątku i taki też jest - prosty, codzienny. Ma wszystko czego kierowca potrzebuje, wszystko na właściwym miejscu, nie ma udziwnień w stylu Seata, że włączniki szyb są za lewarkiem skrzyni biegów... Jeśli poza miasto wyjeżdżacie okazjonalnie lub tylko na wakacje, pojemność 1,4 wystarcza w zupełności.
~gorg
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Na razie jestem zachwycony - za takie pieniądze nie kupi się lepszego nowego auta dla 4 osobowej rodziny. Zalety - 1. obustronny ocynk, 2. świetna ochrona antykorozyjna, 3. 12 lat gwarancji na blachę, 4. wielki bagażnik. Pamiętajcie - w aucie można wszystko wymienić - silnik, mcphersony, gałki,rozrusznik, skrzynię itd. Ale zgniłej blachy nie da się wymienić. A wiele nowych aut ma jednostronny ocynk. Współczuję nabywcom.
~RobertosKam
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Byłem pozytywnie zaskoczony tym samochodem, często zmieniam auta i tym razem wybór padł na Astrę. Wspólnie z moją ówczesną kobietą postanowiliśmy przetestować ilość miejsca w środku i pozytywnie się zaskoczyliśmy, udało się nam nagrać sporo pikantnych materiałów na tylnich siedzeniach do jej portfolio, zresztą zachęcam sprawdzić na jej lg "obrazpiekna_zapasowe" gdzie to wszystko wrzucała :)
~Gregor - Gdańsk
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Auto dość dobre,silnik słaby trzeba mocno kręcić na wysokie obroty... Ale jak się rozbuja to po obwodnicy 3miasta śmiga 185 bez problemu Co jeszcze? Zmieniam olej co 12-13 tyś km, kupuję dobry Castrol EDGE 0W30. To się opłaca,jakoś nie wierzę w wymianę oleju co 30 tyś km (tak podaje producent)Będę niebawem musiał zmienić klocki przy 40 tyś km -pierwszy raz...a tak nic więcej "lać i jechać".
~colacanL@wp.pl
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Mimo swoich wad głównie silnik auto godne polecenia. Jakość wykonania bardzo dobra nic nie trzeszczy, jest miło i przyjemnie. Dobrze się prowadzi gdyby nie ten silnik. T skandal żeby nie było komputera pokładowego. Pakowanie silnika 1.4 to porażka tej marki, a silnik w samochodzie to p[odstawa. Producent trochę przecholował i kosztem komfortu i ceny pakuje się polakom taki silnik.
~chm
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Jak na auto w tej klasie cenowej - bomba! Komfortowo mknie się w trasie 140, dynamiczna po mieście. Na autostradzie "przetestowałem" ją do 195 a to tylko 1,4. Spalanie w normie, brak usterek. Zawieszenie twarde, ładnie trzyma się drogi. Plastiki dają radę, szczególnie w porównaniu do forda ;) Ale wolałbym chyba 1,7 CDTI, lepiej zbierają się z dołu i mniej palą.
~kuba
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
To już drugi moj opel. niedawno odwiedzil mnie nowy wlasciciel poprzedniego. jest wciąż bardzo zadowolony9 auto ma 8 lat). W tej astrze mialem wypadek, najechal na mnie wariat z predkoscia 140 na skrzyzowaniu. Auto dalo sie naprawic, a mnie kompletnie nic sie nie stalo, prócz stresu oczywiscie więc uwazam,że to super samochód, gdyz bezpieczenstwo jest najważniejsze.
Opel Astra H Hatchback 5d