Lista ocen Opel Astra H Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW 2004-2013 (90) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 99 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Polecam Astrę
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Przy niższych prędkościach nie ma problemu z hałasami, na trasie pow 140 km/h już robi się głośno ale wystarczy radio zgłosnić i już nie przeszkadza.
~Magnolia
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Głośno! Zawsze wiadomo, że silnik pracuje. Przyzwyczajony do Astry, przy zapaleniu Peugeota 307 silnik 2,0 l benzyna, nie słyszałem w ogóle silnika.
~Romanc
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Na kiepskim asfalcie to opony dunlop 2020 są bardzo głośne ale trzeba je zedrzeć do końca. silnik też jest glosny przy wyższych obrotach
~Krzysiek
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
bardzo szumią opony i pow 100km/h zaczyna się szum powietrza w uszczelkach. silnik do 120 w miarę cichy, przy większych prędkościach głośny.
~Wojtek
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Silnik na luzie praktycznie niesłyszalny, podczas jazdy w trasie staje się głośniejszy niż mój dotychczasowy diesel.
~bronx
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
No niestety tutaj najsłabszy punkt, pewnie to efekt silnika o małej pojemności, który powyżej 100 km stawał się \"słyszalny\".
~senolataniu
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Silnik bardzo przyjemnie mruczy. można nareszcie porozmawiać i posłuchać muzyki. Jestem bardzo mile zaskoczony.
~fan hool ^s
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
przy prędkościach powyżej 120 na godzine robi sie troche głośno ,być może to wina małego silnika.mógłby być większy
~looki
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
szum wiatru przy dłuższych trasach staje sie drażniący,powyżej 3,5 tyś obrotów "wyją wilki" i jest niesamowicie głośno w środku
~Credt
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Przy otwartych oknach wiatr dość silnie owiewa karoserię, przez co dosyć wieje przy dużych prędkościach (120-140 km/h).
Opel Astra H Hatchback 5d