Lista ocen Opel Astra H Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW 2006-2013 (22) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Gary
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Jest dobrze - ale musi być skoro widziały gały co brały. Następny samochód będzie jednak znacznie większy... znacznie. Pojemność bagażnika to 1 wózek gondola lub dwie spacerówki. Reszta musi pozostać w domu...aaaa dzieci trzeba zabrać i przed wejściem wytłumaczyć, że nie kopiemy w siedzenia bo tatusia będą plecy bolały. Ale po paru kilometrach i tak wiemy, że dzieciaki siedzą z tyłu - bo tak naprawdę nie ma gdzie uciec z siedzeniem.
~rutecki4
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Wnetrze bardzo przestronne, miejsca na nogi dla kierowcy jest bardzo duzo, nie hacze butami o pedaly, mozna wygodnie polozyc lewa stope na podporce, pasazer z przodu rowniez ma duzo miejsca na nogi, nad glowa tez, tylko czasami latwo tracic kogos lokciem, mogloby byc szerzej, z tylu bardzo przestronnie dla dwoch osob, bagaznik duzy jak na tej wielkosci pojazd.
~paul-m.
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
dla rodziny 2+2 jest ok.,do bagażnika zmieściła się kosiarka do trawy, nie było także problemu z przewozem średniego roweru ,oczywiście coś tam trzeba było złożyć, wcześniej myślałem o zakupie używanego vana ale obecnie jestem przekonany że do normalnego użytkowania astra jest jak najbardziej wystarczająca;
~Civic
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Bardzo słabo na tle konkurencji. Malutki bagażnik, składają się jedynie oparcia nie tworząc poziomej powierzchni, już nie mówiąc o płaskiej i równej z bagażnikiem. Z przodu jako tako, z tyłu raczej jak w autach segment niższych. Dla rodzin zdecydowanie lepsze kombi lub sedan.
~robert_gze
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Drugi minus po skrzyni biegów. Mało miejsca w drzwiach (butelka nie wejdzie żadna). Cup holder... no jest, ale jego umiejscowienie to żart. Nie ma miejsca na okulary (trzymam je w cup holderze własnie). Schowek przed pasażerem jest w miarę pojemny. To chyba jedyny plus.
~Hendrix89
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Jestem człowiekiem przy tuszy, dosyć wysokim. Na nadmiar miejsca nie narzekam, ale jest przyzwoicie. Z tyłu jest niewiele miejsca, ale jest dobrze zaprojektowany, także i wysokie osoby nie narzekają, na jego brak.
~Kuba
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Mam 190 cm wzrostu i rodzinę 2+2. Do auta mieściliśmy się bez problemów. Jedynie na wakacje montowaliśmy na dach BOX dachowy (bagażnik 350 litrów okazywał się zbyt mały).
~b3rs_pl
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Nie czułem się przytłoczony za kierownicą ani na tylnej kanapie. Problemy mogą się pojawić, gdy samochód wiezie 4-5 osób, ale to raczej normalne w tym segmencie.
~aida 36
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
niesamowicie dużo miejsca dla pasażerów, to ważne zwłaszcza w dalszych trasach, nawet dla :środkowego\":), o przestrzeni dla kierowcy nie wspomnę, miejsca jest dość,
Dziennik kosztów dla Opel Astra H Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
7,8
8,9
~HEINEKEN-2004
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Miejsca wystarczająco dużo dla kierowcy jak i pasażera z przodu. Z tyłu wożę dzieci i czasami dają o sobie znać na moich plecach. Ale nie jest źle;)
Opel Astra H Hatchback 5d