Lista ocen Opel Astra H Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW 2006-2013 (23) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~FormerHondaFan
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Silnik 115KM, 4 poduchy, skórzana kierownica ze sterowaniem (radio + komputer), automatyczna klima, czujnik deszczu, fotochromatyczne lusterko (boczne - podgrzewane), widoczność jak w SUV-ie, 16-calowe koła strukturalne, cichutko (do 120km/h, ale przecież tak szybko nie wolno...), kop niesamowity, nagłośnienie super, itd., itp.. Wszystko za 57 tysięcy. Mało nie jest, ale za te pieniądze mógłbym mieć co najwyżej podobnego Merca 4-latka o...
~Kuba
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
To był mój pierwszy OPEL, wcześniej miałem Skodę, Citroena oraz Fiata. Z tych aut Skoda była najtańsza i najmniej się psuła, Citroen psuł się najrzadziej, ale koszt napraw był najwyższy (sama eksploatacja była droga), z Fiatem miałem najwięcej złych wspomnień (kilka razy stanął w trasie itp). Jeżeli ktoś ma smykałkę do mechaniki, auto da się dość tanio eksploatować. Ja większość napraw ogarniałem sam. Co najważniejsze, nigdy się nie zepsuł w...
~rutecki4
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Kupilem auto w salonie za 48tys pln. Jak dla mnie wyposazenie niemal kompletne, abs, esp, klimatyzacja, 4 airbagi, wspomaganie, radio ze sterowaniem w kierownicy, skorzane elementy wykonczenia wnetrza, brakuje tylko tempomatu, podgrzewanych lusterek i komputera pokladowego. 66tys km przecietny kierowca robi w 4 lata, ja zrobilem ten dystans w 2 i nic sie nie zepsulo wiec mysle ze jakosc auta jest swietna.
~Bartek
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
W rozsądnych pieniądzach możemy dostać w miarę aktualnie wyglądające auto do jazdy na codzień. Nie polecam jednak tego silnika i szukałbym czegoś o większej pojemności. Dla mnie duża awaryjność dyskwalifikuje zakup takiego auta, na które przez 5 lat trzeba wydać 10-12 tys. na same naprawy, co w aucie budżetowym jest niedopuszczalne.
~robert_gze
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Za 40 tys. zł w 2013 roku ciężko było znaleźć coś lepszego z podobnym poziomem wyposażenia (klima manualna, elektryczne lusterka, elektryczne szyby). Na dzień dzisiejszy podobnie wyposażona Astra K z podobnym silnikiem będzie kosztowała z 20 tys. więcej. Samochody drożeją...
~b3rs_pl
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Za astrę z roku 2007/2008 zapłaciłem 24 000 zł z oponami zimowymi. Mogłem się trochę potargować ze względu na słabe wyposażenie i brak dokumentacji ale i tak jestem zadowolony. Samochód sprzedałem za 18 tysięcy.
~Gary
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Panowie z Opla więcej promocji bez szarpania się ze sprzedawcą. I tak średnio dajecie do 10 tyś rabatu (lub nawet więcej przy droższych modelach). Ale po co się tyle nagadać przy negocjacjach? Może tak od razu na wejściu.
~HEINEKEN-2004
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Uważam, że Astra III generacji jest dobrze skalkulowana w stosunku do jakości - anawet można powiedzieć, że za takie pieniądze trudno znaleźć coś lepiej wyposażonego.
~aida 36
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
w porównaniu do cen innych aut cena przyzwoita choć jeśli można byłoby astrę kupić nieco za mniejsze pieniążki to nikt nie miałby nic przeciwko prawda?
~Hendrix89
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Dostałem bardzo wysokie rabaty i trochę dodatków(auto 3 miesiące czekało na kupca, sezon wakacyjny :D poza tym miało porysowany od transportu dach)
Opel Astra H Hatchback 5d