Lista ocen Opel Astra H Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW 2004-2007 (53) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~defx
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Latem szybciutko chłodzi, zimą szybciutko grzeje... Szyby odparowują szybko. Dodatkowo przycisk do szybszego nawiewu na szyby i zapominam o skrobaniu szyby zimą :) Lusterka podgrzewane bardzo ładnie dają sobie radę. Z tyłu jeździ 2,5 letnia córcia i też ją tam ładnie dogrzewa. Na pewno jest to też zasługa automatycznej klimy.
~griszka.j@interia.pl
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
O niebo lepiej niz w mojej vectra b gdzie były ciagłe problemy z zaparowanymi szybami. W astrze h naprawiono ten problem poprawiono wentylację i ogrzewanie. teraz wszystko działa o wiele szybciej i dość sprawnie. Zresztą teraz mam klimę i wystarczy ją załaczyć na chwilę i w niedługim czasie szyby są odparowane.
~Matt
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Średnia wentylacja ( manualna), dobre ogrzewanie. Trzeba zwracać uwagę na układ chłodzenia. Przy przepełnieniu zbiorniczka wyrównawczego można bardzo łatwo rozerwać jakąś złączkę na przewodach hydraulicznych. Dolewam małe ilości co około 2 miesiące i utrzymuję stan na minimum zimny +5 mm.
~adim44
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Słabo. Ten diesel ma problem z dogrzaniem się, przy mrozach jest tragedia (mam trzeci termostat), dopiero trasa gdzie dostaje wycisk pozwala mu osiągnąć temperaturę i dogrzać wnętrze, inaczej marzniemy. Klimatyzacja przeciętna, potrafi schłodzić, ale nie mrozić.
~dominus23
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
O dziwo spisuje się bardzo dobrze. Odparowanie szyb przy nadmuchu nie jest jakimś szczególnym problemem. Klimatyzacja działa sprawnie i szybko chłodzi wnętrze natomiast ogrzewanie nawet w zimie przy dużych mrozach potrafi szybko nagrzać. Śmiem przestrzec, że można się poparzyć! :P
~Dzidek
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Szału nie ma. O ile klimatyzacja działa poprawnie i w miarę szybko przynosi ulgę to ogrzewanie przy mrozach potrzebuje czasu, aby dobrze rozgrzać wnętrze, choć z drugiej strony to diesel. Największą bolączką są parujące w zimie szyby, a także połamana klapa obiegu wewnętrznego.
~maruja
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Doskonale, klimatyzacja po 6 latach użytkowania, nigdy nie \"dobijana\" - działa jak na początku. Jeśli wymieniamy filtr kabinowy rocznie - nie ma problemów z parowaniem szyb, dośc szybko się nagrzewa, a Klimatronic działa bardzo poprawnie
~Kamil
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Miałem dwa razy awarię turbiny nawiewu. Bardzo długo się nagrzewa. A w temperaturach poniżej zera to polecam jezdzić w kurtce. (Termostat i reszta sprawne). Klimatyzacja za to działa bardzo dobrze.
~Carlo
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Szybko schładza klimatyzacja, zima zaś w dość krótkim czasie jest przyjemnie w samochodzie. Jedynym minusem jest pojawianie się pary na szybach zwłaszcza podczas deszczowych dni.
~Adrian
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Większych zastrzeżeń nie mam, mimo uszkodzonego termostatu w pozycji otwartej i tak dogrzeje wnętrze w zimę, a że to diesel to wiadomo też dłużej się będzie grzał
Opel Astra H Hatchback 5d