Lista ocen Opel Astra H Kombi (166) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 141 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PL74
Kombi 1.3 CDTI ecoFLEX 90KM 66kW
Wymiana jednego łącznika stabilizatora, wymiana rolki napinacza paska alternatora i samego paska, wymiana zaworu EGR. Wszystkie te naprawy - w ciągu 190 000km przebiegu kosztowały niewiele ponad 1 000 PLN
~monserat
Kombi 1.3 CDTI ecoFLEX 90KM 66kW
Łożyska alternatora, regulator alternatora, czyszczenie zaworu EGR, wymiana koncówek (przegubów gumowych) wachaczy przód i łącznika stabilizatora. RAczej to co sie wymienia przy standardowym użytkowaniu.
~kierowca
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Wymiana żarówek (bo mam zwykłe halogeny) jest nie do przyjęcia. Trzeba \"stawać na głowie\" żeby wymienić. Nauczyłem się to robić ale pomysł żeby w taki sposób było dojście do nich jest po prostu chory.
~Slawekch1971
Kombi 1.3 CDTI ecoFLEX 90KM 66kW
CZasami spali się żarówka świateł mijania (utrudniona wymiana od strony wnęki koła) a tak nic... A jeszcze piszczy łożysko paska ale z wymianą to ma kosztować ok 150-200 zł (oczywiście pasek też).
~Piotr P
Kombi 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Jedyna drobna awaria która nam się przytrafiła to odpadł wkład lewego lusterka - wystarczyło przykleić na dwustronnej taśmie łazienkowej - trzyma się już 4 lata :)
~thefamine
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Czujniki parkowania jak przymarzną to nie działają jak należy, poza tym nie nic więcej, wiadomo z czasem się coś się dzieje z reguły jakieś ****rele typu przepalone żarówki.
~keraj
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
po 190 kkm wymienione/naprawione: - chłodnica klimy, - sprzegło alternatora, - lewe tylne drzwi - przerwana wiązka, słabe materiały, - łącznik stabilizatora,
~Michał
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Jedyna usterka jaka się trafiła to końcówka drążka. Może jeszcze częste przepalanie żarówek ale nie wiem czy to usterka , chyba większość samochodów ma takie problemy.
~Raffi
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
od kiedy go posiadam to tylko raz byłem u mechanika. na początku ale tego nie liczę po zakupie. i raz bo przyciął się klocek w tylnym kole. mechanik wyczyścił i wszystko jest ok.
~filippo5050
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Właściwie nic się nie działo od kiedy mam ten samochód. Jedyna drobnostka to prawa żarówka od świateł mijania, która przepaliła mi się kilkakrotnie przy czym lewa ani razu.
Opel Astra H Kombi