Oceny Opel Astra H Kombi 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW 2004-2013

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Opel Astra H Kombi 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW 2004-2013

~Jacek
Kombi 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Jestem bardzo zadowolony, auto ma prawie 17 lat u mnie ponad 5, ogolnie to bardzo wygodne acz troche za głośne na autostradzie powyżej 110 juz sie ciezko jedzie w tym halasie. Podobnie jest z prowadzeniem do 120~ jest fajnie pozniej juz tak sobie, autem troche rzuca przy wiekszych predkosciach i czuc pewna niestabilnosc, ale moze to moj egzemplarz, bo czytalelem ze niektorzy i 150+ tym jezdza i uwazaja ze jest wporzo. Ogólnie nie bylo jakichs...
~Egon
Kombi 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Bałem się kupić Astrę ze względu na opinie jakie słyszałem (biorą olej, korodują itp.) Po zakupie pozytywne zaskoczenie: silnik działa sprawnie, między przeglądami oleju nie dolewam (przejechane 230 tyś), Wcześniej jeździłem Focusem mk2 który po 10 latach korodował, Astra ma 16 lat i trzyma się ok. Pancerne, świetnie zestrojone zawieszenie projektowane chyba na polskie drogi. Spalanie na niespotykanie niskim poziomie. Codzienne dojazdy do...
~Andrzej
Kombi 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Ogólnie zadowolony z autka ,standardowe naprawy ,mało awaryjny ,jeżeli dbasz nie masz się o co martwić.Na łańcuszku więc spokój,trochę głośny w środku ,nie przepakowany elektroniką i bajerami zbędnymi.Słaby motor ale nie jestem także demonem prędkości i jeżdżę przepisowo więc można się przyzwyczaić. Dobre i nie drogie auto.Ogólnie Polecam oczywiście bez kręconego licznika ;)
~nakkub
Kombi 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Dobre auto które niczym na plus poza niezawodnościa się nie wyróżnia. Do miasta raczej się nie nadaje, na autostrady tym bardziej. Ale jezeli ktoś szuka auta na wyjazdy weekendowe i 2 razy w roku gdzies dalej to może być zadowolony. Pod warunkiem że nie będzie duzo wyprzedzał.
~arturro
Kombi 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Dla mnie to auto jest idealne. Przed samym zakupem przejezdzilem testowo kilka tysiecy kilometrow roznymi autami. Ale Astra byla jedynym, do ktorego wsiadlem i chcialem je miec. Najlepiej natychmiast.
~Łukasz Nowak
Kombi 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Auto prowadzi się super. Troszeczkę denerwujące strzelające plastiki w środku, które są denerwujące.
Dziennik kosztów dla Opel Astra H Kombi 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
8,2
~Karol
Kombi 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Relacja cena jakość doskonała. Zdecydowałem się na jednostkę 1,4 ze względu na prostotę konstrukcji całego samochodu, co powoduje, że po prostu nie ma się w nim co zepsuć.
3,3
~jarek
Kombi 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
gdyby nie usterkowość byłoby dobrze, a tak tylko przeciętnie, strasznie ponure wnętrze, jak kupować to z przebiegiem poniżej 100 tys. km.
~andrzej
Kombi 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Auteczko super dla spokojnych kierowców typowo pro rodzinne
~janek wisniewski padl
Kombi 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Astre III kupilem z sentymentu po Astrze I. Roznica jest ogromna. Na PLUS.
Opel Astra H Kombi