Ocena kierowcy - Opel Astra H Kombi

pil, 11 lat temu
Silnik 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Rok produkcji 2012
Opel Astra H Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW 2006-2013 - Oceń swoje auto
Uważam, że przyzwoite auto za w miarę \"normalne\" pieniądze. Kupione po wielkich upustach praktycznie z najwyższym dostępnym wyposażeniem. Słynne kierunkowskazy mi nie przeszkadzają,przyzwyczaiłem się i jest spoko. Temperatura silnika, jak ktoś ma komputer to widzi, jak nie ma to trochę ból. To co mi przychodzi do głowy i jest to powtarzalna opinia to faktycznie tapicerka siedzeń-to jedna wielka pomyłka. Wychodzą jakieś \"włosy\" z siedzeń, brudzi się i zostają ślady praktycznie od samego powietrza- kiepska jakość. Przy felgach strukturalnych wylatujące po drodze plastikowe nakładki na śruby. I to co mi przeszkadza to włączanie klimy przez komputer, jakby nie można było oddzielnego przycisku zrobić. Reasumując typowy kompakt, cena w salonie ok, wcześniej miałem opla (bez problemów). Moim zdaniem dość dobra propozycja.
Silnik pracuje w miarę cicho. Natomiast co do jazdy, to potrzebuje wysokich obrotów. Przy włączonej klimatyzacji wyraźnie ubywa mocy.
Przeciętnie, u mnie czasami haczy jedynka. Minął rok i jeszcze nie wpadłem na \"genialny\" pomysł jak wrzucać jedynkę. Robi co chce raz bez problemów, raz haczy- denerwujący fakt. Generalnie, skrzynia jak skrzynia bez cudów.
Dobre trzymanie drogi, sztywne
bez uwag
Jedni mają uwagi inni nie, do wszystkiego się człowiek przyzwyczaja. Podsumowując może być
ok
Jak na kompakta myślę, że wszędzie to samo.
ok
No i tu moim zdaniem nie jest kolorowo. Nie ma mowy jak inni piszą że spali 7l(ludzie oszukują samych siebie chyba). W W-wie przy normalnej jeździe 9L na bank. Jak się przyciśnie to i 9,5-10 wypije. Trasa autostrada-140-160km/h w/g komputera 8,7 L. Może przy 90 km/h i stałej prędkości spali te 7L. No ale jechać po autostradzie 90km/h przez 3 godz.-lipa.
Za te pieniądze, nie było lepszej oferty na rynku.
przez rok - bez usterek
j.w.