Lista ocen Opel Astra H Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW 2006-2013 (20) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ljastrzab
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Z awarii to usterki elektryczne typu, przecierająca się kable w tylnych drzwiach, awarie klamki bagażnika, awarie tanie w naprawie ale irytujące jeśli się powtarzają. Zatarta sprężarka klimy ale to wina bardziej seriwsu klimy, który uparcie wymieniał sprzęgło i zatarł sprężarkę tak ze cały układ klimy był do czyszczenia. Wycieki z pod czujnika oleju i miski olejowej.
~sargal
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Za mały przebieg i za krótki czas mojego użytkowania żeby coś opisać. Jak do tej pory to wszystko działa bez zarzutu - jestem bardzo zadowolony, nie skrzypi nie piszczy i jest cichutko w przeciwieństwie do diesli :-)
~Michał
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Jedyna usterka jaka się trafiła to końcówka drążka. Może jeszcze częste przepalanie żarówek ale nie wiem czy to usterka , chyba większość samochodów ma takie problemy.
~Raffi
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
od kiedy go posiadam to tylko raz byłem u mechanika. na początku ale tego nie liczę po zakupie. i raz bo przyciął się klocek w tylnym kole. mechanik wyczyścił i wszystko jest ok.
~Tomek86
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Przez ponad 5 lat użytkowania, poza podstawowymi okresowymi wymianami części itp., nie przypominam sobie, żeby auto miało jakieś drobne usterki.
~andy85@gazeta.pl
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Żadnych objawów niezawodności wynikłych ze strony auta. Żadne duperele, odpukać, do tej pory nie uprzykrzały mi obcowania z samochodem.
~mgdomesticus@interia.pl
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
aktualnie przestała świecić przednia żarówka świateł pozycyjnych i nie jest to uszkodzenie żarówki , prawdopodobnie problem w oprawie przedniej lampy.
~Marek
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Padlo sprzęgło i wiazka kabli od strony pasażera przez co nie działał cenralny w tych drzwiach.
~StanAd.
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Szczerze takowych od 6 lat nie zauważyłem. Uwierzcie. nic się nie zdupiło z drobiazgów.
Dziennik kosztów dla Opel Astra H Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
8,4
~arka3
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Na razie ok, jedyne co mnie na razie martwi to głośny wydech w okolicach katalizatora.
Opel Astra H Kombi