Lista ocen Opel Astra H Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW 2006-2013 (15) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~StanAd.
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Pierwsza usterka była rok po zakupie - moduł CIM.Został wymieniony za free w ramach akcji serwisowej Opla.Druga mało poważna usterka była 2 lata temu - szlag trafił cewkę ( 550 zł). Jeszcze mniej poważną usterkę miałem miesiąc temu bo się przepaliła plecionka pomiędzy kolektorem wydechowym a katalizatorem i Asterka z lekka Ferrari udawała. Koszt z wymianą 155 zeta. Dlatego uważam, że jest to auto GENIALNIE BEZAWARYJNE !!!! i cholernie tanie w...
~Tomek86
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Problem zaczął się przy ok. 230.000 km. Nie będę opisywał szczegółów , ponieważ rozwiązał się worek z problemami- z jednej strony stan silnika jest b. zły, mnóstwo nagaru (olej wymieniany średnio co 15tyś!), przeciekające uszczelki, problemy z elektryką. Zalecenie: Sprzedaż auta, gdyż jedyne co to będę już do niego dokładał.
~andy85@gazeta.pl
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Wykryte na przeglądzie luzy końcówek drążków trochę mnie niepokoją ze względu na wiek i przebieg auta. Mam nadzieję, że żadne niespodzianki tego typu już mnie nie spotkają.
~Krzysztof
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Czujniki do zmiany biegów w automatycznych wersjach, trwałe ale drogie.
~Michał
Przy przebiegu 180tys nie zdarzyła się żadna poważna usterka w tym aucie
~mgdomesticus@interia.pl
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
poważnych usterek na razie nie było ,ale przebieg też nie jest duży.
~ljastrzab
W zasadzie nic .
~Lolkosia
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Absolutnie nic z tych rzeczy.
~Seba85
Nie odnotowałem