Lista ocen Opel Astra H Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW 2006-2013 (17) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~andy85@gazeta.pl
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Kupiłem go dzięki stosunkowi cena wyjściowa/cena sprzedaży. Bez zbytnich targów dostałem 16% rabatu (12000 zł), no i jeszcze zaważył sentyment do marki oczywiście, ale gdyby nie ten rabat bez sentymentu zmieniłbym markę. Ceny aut w tym segmencie i z podobnym wyposażeniem są zbliżone. Wybór trudny, porównanie karkołomne (wiem, bo doświadczyłem), ale odpowiedni upust od razu przemawia do kieszeni i przymyka się oczy na brak schowków i mp3.
~schwyntzu@wp.pl
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
W tej samej cenie jest Golf który bije go o lata świetlne. Mój był służbowy, więc oceniam obiektywnie - nigdy nie dał bym 66 000pln za te auto (a tyle kosztował nowy).
~Lolkosia
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Bardzo dobry, trwały samochód dla rodziny w niewygórowanej cenie. Jak za te pieniądze uważam, że jest bardzo dobrze.
~Michał
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Ja kupiłem to auto w promocji za 57tys i wydaje mi się że nie była to zbyt duża kwota w stosunku do wyposażenia
~Beskidus
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Za trzyletnie auto zapłaciłem niecałe 25000 zł. Za takie pieniądze nie sposób kupić coś lepszego w tej klasie i z takiego rocznika
~MaQ
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Co tu komentować ceny aut w polce w stosunku do zarabianych pieniędzy ogromne. Masakrują konto niszczą radość zakupu.
~mgdomesticus@interia.pl
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Zbyt wysoka cena w stosunku do użytych materiałów - dużo plastiku. Wyposażenie przeciętne - auto przereklamowane.
~Seba85
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
analizując ceny rynkowe wychodzi bardzo dobrze w stosunku do ceny jakości wyposażenia i komfortu.
~LPL
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Na przełomie I/II połowy 2012 chyba nie ma lepszej propozycji cenowej za spory kawałek nowego samochodu.
Dziennik kosztów dla Opel Astra H Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
8,4
~Tomek86
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Z pełną odpowiedzialnością uważam, że był to mój b. dobry wybór.
Opel Astra H Kombi