Oceny Opel Astra H Kombi 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW 2004-2008

Najnowsze oceny Opel Astra H Kombi 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW 2004-2008

3,6
~Kris
Kombi 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Auto ma wady i zalety. Słaba ergonomia brak uchwytów na kubki siatki itp. Trwałość sredni poziom. Dosyć tanie utrzymanie, części, naprawy itp. Jak dla mnie pomijając przeciętną moc silnika i wyciszenie, auta fajne na trasę. Przeciętne do miasta.
~Piotr P
Kombi 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Autem zrobiliśmy 70 tysięcy km. Jest dość komfortowe do podróżowania w cztery osoby, zapewnia dobrą widoczność w każdą stronę oraz dość dobrą kulturę pracy silnika. Hamulce bardzo dobre i bezawaryjne. Jest dość głośne przy prędkościach autostradowych.
3,7
~Bsk
Kombi 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Generalnie auto byłby bardzo fajne gdyby nie dość wysokie spalanie i usterka która trudno usunąć (Ecn 17152) - byc może spalenie jest efektem tego problemu. Samochód mógłby być lepiej wyciszony. Poza tym jest wygodny, duży, dobrze się prowadzi i nie jest aż tak źle wykonany jak możnaby się spodziewać.
~Robert
Kombi 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Ogólna ocena u mnie to 9.9/10. Na minus fotel, na którym wysoko się siedzi. Mimo, ze obniżyłem fotel max to oczekiwałbym czegoś lepszego (mam 185 cm wzrostu). Poza tym jeździ się rewelacyjnie ;) Typowo rodzinne auto
2,8
~Maciek R
Kombi 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Samochód został wybrany nie przypadkowo. Zakupiony został w pełni świadomie. Niestety w moim przypadku stwierdzenie że właściciel Opla Astry jest szczęśliwy w momencie zakupu i samochodu i tylko wtedy pełni potwierdziło się. W samochodzie padało wszystko po kolei, nie nadążałem z naprawą, które pochłaniały duże sumy. Przez ostatni rok włożyłem w samochód około 9 tys. zł a i tak nie wszystko było naprawione na tip top.
3,1
~ktoś tam
Kombi 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Kategorycznie odradzam ten samochód z silnikiem 1.6 benzyna! Wczoraj miałem okazję zrobić nim służbowy trasę 500 km w 5 osób i włączonej klimatyzacji KATASTROFA! SAMOCHÓD NIE MÓGŁ RUSZYĆ POD GÓRKĘ! Być może Astra z innym silnikiem jest OK, ale ten jest po prostu DRAMATYCZNY! Pali jak smok, komputer pokazywał zawsze ponad 10 l / 100 km !!! ODRADZAM!
Dziennik kosztów dla Opel Astra H Kombi 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
10,1
~cywilizacja@wp.pl
Kombi 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
poczytajcie szczególy bo troche sie wysilełem. Ogólnie jestem drugim właścicielem, auto kupiłem przy 113000 teraz ma 133000 po zakupie wymieniłem olej, klocki tarcze przód tył, i amortyzatory tył (czyli standard) jestem bardzo zadowolony, dla mnie najwazniejsze jest niezawodność i w miarę nowoczesny wygląd + klimatyzacja. To wszystko i kilka innych rzeczy (opis szczególowy) ten samochód mi daje, dlatego 5
~maniek
Kombi 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
wrażenie super ,słuzbowy 307, partner, stilo,troche odstają, kupując kierowałem sie gustem, miałem kase nawet na honde 140 km civic ale gadzeciarska, golf V beton i nie combi, długie zastanowienie 3 msc. nad focusem. ale przeważyły dodatki jakie dostałem opony zimowe ,alarm, owiewki, dywaniki welur, guma chlapacze,wykładzina do bagaznika.umiem sie targować
~Ghul
Kombi 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Astra III kombi to bardzo ładny i świetnie wykonany samochód. Przed zakupem brałem pod uwagę Civica 1.6. (fajny samochód ale wysoka cena, drogi kredyt i ubezpieczenie), Focusa II kombi (słabo wykonany w środku, średni design ale za to bogate wyposażenie) i Octavię II (ogólnie pozytywne wrażenia gdyby nie ta cena diesla i brak dobrych silników benzynowych). Wybrałem Astrę i teraz bym zrobił tak samo. Samochód daje mnóstwo frajdy z jazdy - no i...
2,9
~zwyczajny29@poczta.onet.pl
Kombi 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
w sumie auto nie jest warte swojej ceny, ma swoje plusy (bagaznik-no ale to kombi, elastyczny silnik, bardzo dobre wykonczenie) ale minusow jest znacznie wiecej (ciasnota wewnatrz, halas w srodku nie do zaakceptowania, malo komfortowe zawieszenie, brak mozliwosci odlaczenia poduszki z przodu-niby pierdola a dzieciaka juz nie przewioze w fotelliku), do tego cena jest nieadekwatna do wyposazenia i komfortu auta, opel sie ceni tylko nie do konca...
Opel Astra H Kombi