Ocena kierowcy - Opel Astra H Kombi

andrzej kolejne 3 lata, 14 lat temu
Silnik 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Rok produkcji 2006
Opel Astra H Kombi 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW 2004-2008 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy : brzytwa hamulce .
dobrze,jest dobrze,jeszcze 3 lata w takim stanie ,a bedzie baaaardzo dobrze.to mój komentarz na miarę obiektywny po 3 latach eksploatacji
3 lata czekałem na ten wpis o moim oplu z salonu .teraz w miarę obiektywnie po tych latach.silnik dobrze ,bez problemu,105 km czyli jak kto woli dużo,mało ale kultura dobra z plusem.nie ma wycieków i innych zdażen i uwaga nigdy nie wyczułem oznaki słabości,nigdy mnie nie zawiódł, 1570 km nad j.Bodeńskie śr.spal.140-160km/h 7,3 7,9 klima włączona non stop,cichy, tdiki seatów i oktawii to porażka 1 raz 500 km oktawia i łeb urywa .ogólnie dobra ocena
krótki skok chaczenie wstecznego od czasu do czasu.poprawne działanie,nic się nie zmieniło przez te 3 lata.
to mocna strona astry tylko na korzyść po 3 latach eksploatacji.
tu po3 latach to samo.ale wszyscy pisza o słupkach grubych a one są we wszystkich autach takie same lub prawie takiej samej gubości.
zależy co sie kupiło ja mam fotel regulowany w 8 pozycjach więc swoją znalazłem i mam 3 lata.brak schowków to nieprawdopodobny mankament tego auta.no nic nie ma w podłokietniku tylko ai tak tam jes srednio.plastki dobrze spasowane .i po 3 latach co dla mnie najwazniejsze nie skrzypią w ogóle nic ,
tu super 3 lata chłodzi i grzeje super.mała moc przy notorycznie włączonej klimie 105 to za mało kucy .klima zabiera na moje oko z 8km
3 osob.rodzina ,combi to nie narzekam, accord combi 425 l. mój 490l
dobre ,150 170 km/h myślałem że głosno lubie ciho w aucie ,ale jak pojechałem 200 km seatem tdi 105 km to po przsiadcedo mojego miałem ciho i jeszcze raz cicho.jednak benzynka jest cichutka.
serwisy cwaniakują,czyli my jesteśmy najmądrzejsi to płać pan jak sie pan nie znasz, spalanie dobre ok.7,4-7,7 l/100km realne 50/50% np. trasa villach -katowice box na dachu ,klima śr 120-145km/h (880km)autostrada 7,3l/100km
ale teraz po tych obniżkach.
i tu po 3 latach 1 żarówka i niiiiiiiiiiiiic ciesze sie bo nic mi nie skrzypi ,zgrzyta,wszystko działa jak nowe,mało co sie zuzyło to też cieszy ,dbam o to auto regularnie robie to co karza ale nie w servisie.i to jest chyba klucz.
poważne jezeli to tak można nazwać to psuje sie auto alarm noooo ale już założony jako gratis do nowego własnie w serwisie ,nawet tego nie potrafią porzadnie zrobić.
Dziennik kosztów dla Opel Astra H Kombi 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
10,1