Oceny Opel Astra H Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW 2004-2005

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Opel Astra H Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW 2004-2005

~Jacob
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
Auto użytkuje od 3 lat. Przez ten czas przejechałem nią ponad 90 tys. km. Myślę, że jest to doskonałe auto dla kogoś kto pokonuje dużo km oraz z uwagi na jego tanią eksploatację. Mimo 11 lat wciąż ładnie wygląda i podczas mojego użytkowania nie miała poważniejszych usterek. Co naprawiałem przez ten czas? Przy 220 tys padła turbina i trzeba było ją zregenerować. Raz alternator było nowy, raz regenerowany, czujnik wału, sprzęgiełko od klimy,...
~lepo_masters
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
Piękny, pojemny, na rynku wtórnym dużo egzemplarzy nie wyeksploatowanych za ok 17 tys. Przede wszystkim tani w eksploatacji i nie psujący się a na dodatek pali średnio 6 litrów i nie rdzewieje. Czy potrzeba czegoś więcej?
~jb
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
Za tę cenę lepszego woła do pracy nie znajdę. Niezawodny, tani w eksploatacji i w miarę jeszcze wygląda.
~Falubaz
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
Auto serwisowane 5 lat na terenie Niemiec i to daje gwarancję długiej i spokojnej eksploatacji
~Jurek
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
świetny fotel dla kierowcy - opcja z regulacją w 6 kierunkach i odcinka lędźwiowego można jechać bez bólu przez całą zapchana Polskę. Zaskakująco dobry silnik
~kecyrf
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
ogólnie podsumowując z autka jestem zadowolony jak nigdy !!! rewelacja
Dziennik kosztów dla Opel Astra H Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
6,4