Lista ocen Opel Astra H (141)

4,1
~wrc maniak
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Polecam. ogólnie jestem zadowolony. Sądze ,że gdybym jeszcze raz kupował auto to kupiłbym Astre. Napewno lepsza od Focusa i tańsza od Golfa
~adamo
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Bardzo dobry samochód, zwraca uwagę i przysiąga wzrok:)
4,1
~Dupokrator
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Jest prawie 140 tys jeszcze nic się nie zepsuło. Chodzi w miarę przyjemnie. (Silnik)
~Wojtek (ad62@poczta.fm)
Kombi 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Mało precyzyjna zmiana biegów, wsteczny wchodzi z delikatnym zgrzytem (Skrzynia biegów)
~Meffi
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Samochód absolutnie bezawaryjny mimo iż ma 10lat. Polecam wszystkim którzy nie patrzą na spalanie w mieście rzędu 9,5 litra.
2,4
~lolek
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
raczej zle. niekupil bym tego auta jeszcze raz. cena nawet nawet, ale ciagle cos. do tego serwis opla daje tez duzo do zyczenia. opel ma jeszcze dluga droge do poziomu audi, bmw lub mercedesa
~Krzysztof
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Po tylu latach eksploatacji w końcu nadszedł czas na jakąś opinię o tym świetnym autku. Mam przyjemność jeździć nim po naszych polskich drogach przez 5 lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Autko bardzo przestrzenne, bagażnik wystarczająco pojemny, a silnik w miarę dynamiczny. Eksploatacja tego autka nie nastręcza żadnych problemów - można powiedzieć lejesz i jedziesz. Spalanie całkiem przyzwoite - w cyklu mieszanym ok. 7l.
~Vooyeck
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Jeżeli można do czegoś się przyczepić to mała ilość schowków i brak uchwytów na kubki. Poza tym samochód solidny i godny polecenia.
~Pablo
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Odradzam. Silnik to porażka. Poprzedni silnik pobierał olej w ilości 1 litr na 400 km i głośno pracował. Mechanik stwierdził, że naprawa ekonomicznie nie opłacalna. Zmieniłem silnik. Sytuacja się powtarza, tyle , że ten pobiera 1 litr na 1500 km... Silniki mega nie dopracowane. Sprzęgło kompletne do tej wersji silnikowej kosztuje 900 zł... Na blacharce jedna wielka korozja.... Nie kupujcie tego badziewia. Ciągle same problemy. To ubywający...
Dziennik kosztów dla Opel Astra H
6,3
8,6
9,5
3,8
~berni
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
ogólnie lubie to auto, ale lakier /kolor panacotta/i zgrzypienia tylnego zawieszenia to tragedia; zimny silnik jak w traktorze głośny do tego lubi się dławić i szarpać, jak się rozgrzeje jest ok. Nie polecam jazdy w mieście z klimą, całkowicie moc słabnie. miałem poprzednio VW i cytryne xare, ten sam silnik a nie było takiego spadku mocy