Oceny Opel Astra H Sedan 1.6 ECOTEC 115KM 85kW 2007-2013

Najnowsze oceny Opel Astra H Sedan 1.6 ECOTEC 115KM 85kW 2007-2013

2,4
~Ouragan
Sedan 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Witam w opisie łańcuszka nieszczęścia o nazwie opel Astra H. Kupiłem świadomie auto na "dojazdy do pracy": stara technologia, benzyna, obszerny, z prostym zawieszeniem niegnijący z wyposażeniem "klima na guzik". I najważniejsze ... nie Ford... miałem dwa i się wyleczyłem. Opel z przebiegiem 290 tyś. (to megaważne!), ale co tam...jeździł w instytucji państwowej więc serwisowany. Sprawdziłem budę (cała), silnik ok, skrzynia ciut ciasna (ale jak...
~All B.
Sedan 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Z tą klapą bagażnika jest tak, iz gdyby była dodatkowa wnęka lub uchwyt do podnoszna klapy wyglądałoby to tak jak klapa u \"GOLFA\" lup \"POLO\" Kolejna klamka na drzwiach. Łatwo wówczas o pomyłkę w trakcie wsiadania do pojazdu ;-)) Inaczej porównując: to jakby doszyć kieszeń na \"pupie\" w pięknej eleganckiej sukni wieczorowej u eleganckiej pani. OPEL ma w pilocie podnoszenie klapy bagażnika. Po odblokowaniu łatwo ją można podnieść do góry....
~BWP
Sedan 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Jest to fajny samochód, za 50 tysi masz furkę z klimą elektroniczną, tempomatem, skórzaną kierownicą wielofunkcyjną, regulowaną we wszystkich płasczyznach, w środku dużo miejsca, ładnie wygląda, duży bagażnik, ekonomiczny ale i żwawy silnik, ogromny bagażnik, naprawdę dobry samochód, wiem co mówię , jeżdzę 24 lata i zajeździłem parę samochodów.
~BOSTR
Sedan 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Auto fajne, całkiem spore chociaż wolałbym kombi. Dobry, tani samochód, bezpieczny, robi wrażenie solidnego aczkolwiek trochę za bardzo plastikowy w środku. Za cenę 52 tys raczej nie kupisz większego auta który ma spełniać rolę samochodu reprezentacyjnego.
3,3
~geo.info@neostrada.pl
Sedan 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Autko rozczarowuje, jak pisałem wcześniej lepiej wygląda niż jeździ. Ale chyba się już przyzwyczaiłem. Plusy to bagażnik, klima elektroniczna, wygląd zewnętrzny, dobre wykończenie detali. Minusy - słaby silnik, przeciętna skrzynia, brak schowków i to nieszczęsne otwieranie klapy bagażnika.
~darek
Sedan 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
kupiłem za52tyś -samochód demonstracyjny opla-miał przebieg śmieszny -1050km.Cena wyjściowa tego modelu dobrze wyposażonego była70tś.Samochód sprawuje sięswietnie. Trasa po Polsce 1550km z pełnym obciążeniem ,włocząna klima , jazda 100-120-6,3l.
Dziennik kosztów dla Opel Astra H Sedan 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
~diablo
Sedan 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
samochód fajny dla ludzi z lekką-średnią nogą wtedy i spalanie w normie,na trasie przy prędkości 100-120 przy pracującej klimatyzacji z pełnym obciążeniem spalił mi 6,4l. {1350 km w tym 50km po zatłoczonej Warszawie]Klimatyzacja,hamulce, zawieszenie bardo dobre. Spalanie przy jezdzie mieszanej średnio latem kształtuje mi się na poziomie7,1-7,6l w mieście 40 tyś.Pewnie w zatłoczonych dużych miastach ten wynik będzie ciężko osiągnąć.
~aallen
Sedan 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Jest to niezłe auto. Prezentuje ciekawy styl i jest naprawde ładne i mało popularne. W ciagu jazdy po naszym kraju przez rok a jezdze sporo zauwazyłem moze z 11 modeli tej samej Astry (nie licze powtarzajacych sie egzemplarzy z tego samego miasta i okolicy)
~sebur
Sedan 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
W sumie autko bardzo dobre, ale gdybym mial kupowac jeszcze raz to bym sie powazniej zastanowil nad dieslem-chodzi mi o elastycznosc silnika oraz spalanie. Biorac pod uwage doplaty za silnik diesla i przebieg jaki zrobie (ok. 12000km rocznie) to pewnie by sie disel nie zwrocil, ale przyjemnosc jazdy (moment obrotowy) oraz brak stanu przed zawałowego jak patrze na wskazania stanu paliwa sa chyba tej doplaty warte.
3,8
~dr
Sedan 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
polecam dobrze się prezentuje limuzyna nie jakiś tam hatchback
Opel Astra H Sedan