Lista ocen Opel Astra H (22)

3,3
~bryko
Hatchback 5d 1.8 ECOTEC 125KM 92kW
jak na auto w tak bogatej wersji słabo. Na plus fajny wygląd, dynamika silnika i gadżety. Na minus słabe zawieszenie, niedoróbki i brak schowków.
~Jacek
Hatchback 5d 1.8 ECOTEC 125KM 92kW
Auto z tym silnikiem super. Spalanie ok , brak jakichkolwiek problemów z autem przez 2 lata oblecial kilka razy Francję bez problemu. Jedyne co się zepsuło kompresor klimatyzacji. Jedyna rzecz do której się moge przyczepić to lusterko wsteczne na samym środku szyby co utrudnia widzenie. Pozatym oceniam auto super.
~moralez14
Kombi 1.8 ECOTEC 125KM 92kW
Silnik idealny do LPG, w mieście jeżeli nie zagazujemy to ekonomia jazdy będzie kiepska (Silnik)
2,5
~mar81
Hatchback 5d 1.8 ECOTEC 125KM 92kW
jak na takie nowe auto to badziew! Mojom staruszką mazda zrobiłem 320 tys praktycznie bez napraw
~kosacky
Hatchback 5d 1.8 ECOTEC 125KM 92kW
Jest to silnik dynamiczny jak na swoje 125 km. Części dość łatwo dostępne, cena rozsądna lecz nie niska. Kupując takie auto musimy mieć na uwadze cenę części, ponieważ nie możemy oczekiwać ceny podobnej do części z matiza bądź lanosa ;) Silnik w lato pali ok 9 l w mieście i ok 7 l w trasie więc jest to kwestia gustu czy mało czy dużo pali. W zimę spalanie podskakuje jakoś o 1,2 l więc tragedii nie ma. Ogólnie polecam posiadam autko od prawie 3... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Mateusz
GTC 1.8 ECOTEC 125KM 92kW