Lista ocen Opel Astra H (23)

~staszewski..gregor28@gmail.com
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Troche go slychac podczas przyspieszania w miescie i na wolnych obrotach, ale elastycznosc jest rewelacyjna. Zwlaszcza podczas jazdy w trasie (Silnik)
3,2
~Adam
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
oglonie autko oceniam dobrze na trasie nigdy nie zawiodl miał pare drobnych i większych awari ale to nic strasznego.wnetrze jest dobre materiały zarowno tapicerki jak i kokpitu ktore po wielu latach i prawie 104tys przejechanych km wygladaja nie jak nowe ale jest ok (to tylko opel),niestety drzwi sie obluzowuja,problem z zamkiem i czasem cos zgrzytnie w kokpicie co jednak przy stanie naszych drog nie dziwi,silnik swietny nie bierze oleju...
~Lukdan
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Fajne autko , nawet ładnie wyglądające fajnie trzyma się drogi mało pali miejsc wystarczająco dla pasażerów z tyłu, użytkowane intensywnie 2 lata zero problemow
4,1
~Patryk
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Największą wadą tego auta jest elektronika. Po podpięciu pod niego komputera diagnostycznego zaczęło wyrzucać błędy alarmu, CAN, EGR, przepustnicy i kilku innych. Okazało się, że częstą usterką jest sterownik komputera. Pomimo tego auto jest komfortowe. Wygodne siedzenia (półskóry) i tempomat sprawiają, że czas leci tak jakoś szybciej.
~Adixon
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Silnik w miarę Ok. Przybwyzszych obrotach słychać dość głośno. Mam od roku astra a wymieniłem już czujnik na pompie , czujnik ciśnienia paliwa , koło pasowe , rolki bodajże 4 od wody i te inne które nie pamietam jak się nazywają (Silnik)
~Patryk
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Jedyne co to błąd producenta który można w łatwy sposób usunąć ściągając schowek a pro po po jeżdżę na klimatyzacji czuć nie przyjemny zapach a to tylko dla tego że na rurkach od klimy jest gadka która wpija wodę z rurek wystarczy ja usunąć i jest dobrze (Wentylacja i ogrzewanie)
~Rafi
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Fajne bezawaryjne, dynamiczne auto. Przez 6 lat jazdy wymieniane tylko oleje, filtry, klocki. Brak poważnych awarii, przy ok 220 tyś regeneracja dwumasy koszt ok 1500 zł to najkosztowniejsza naprawa przez te wszystkie lata. Mały minus to toporna skrzynia, ponoć ten model tak ma.
4,1
~Marek K
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Dla mnie silnik wręcz idealny jak na swój przebieg. Nie mam żadnych uwag. (Silnik)
3,4
~chrmag