Lista ocen Opel Astra H (24)

~K.c.k
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
Przyjemny w użytkowaniu samochód, nadaje się na codzień
~lepo_masters
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
Piękny, pojemny, na rynku wtórnym dużo egzemplarzy nie wyeksploatowanych za ok 17 tys. Przede wszystkim tani w eksploatacji i nie psujący się a na dodatek pali średnio 6 litrów i nie rdzewieje. Czy potrzeba czegoś więcej?
~357PAK
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
80-konny silnik nie nadaje się do wyścigów,ale do normalnej jazdy najzupełniej wystarczy.Prz wyższych obrotach ciągnie przyzwoicie nie dając odczuć, że to tylko 80 KM. (Silnik)
~Jacob
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
Auto użytkuje od 3 lat. Przez ten czas przejechałem nią ponad 90 tys. km. Myślę, że jest to doskonałe auto dla kogoś kto pokonuje dużo km oraz z uwagi na jego tanią eksploatację. Mimo 11 lat wciąż ładnie wygląda i podczas mojego użytkowania nie miała poważniejszych usterek. Co naprawiałem przez ten czas? Przy 220 tys padła turbina i trzeba było ją zregenerować. Raz alternator było nowy, raz regenerowany, czujnik wału, sprzęgiełko od klimy,...
~jb
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
Za tę cenę lepszego woła do pracy nie znajdę. Niezawodny, tani w eksploatacji i w miarę jeszcze wygląda.
~pax
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
słabo się rozpędza z postoju (np. żeby uciec ze skrzyżowania), manewry parkingowe bez gazu, przyjemny dzwięk (Silnik)
~Jurek
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
świetny fotel dla kierowcy - opcja z regulacją w 6 kierunkach i odcinka lędźwiowego można jechać bez bólu przez całą zapchana Polskę. Zaskakująco dobry silnik
~abc
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
dobrze się prowadzi nie ma przechyleń na zakrętach. (Układ jezdny)
~mwieczorek@bimsplus.com.pl
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
1,7 CDTI 80 KM to trochę za mały motorek jak dla tego auta. Do 40 000 km trochę łykał oleju, ale obecnie od przeglądu do przeglądu (czyli 30 000 km) Silnik cichutki i bezawaryjny. (Silnik)
3,8
~1964zbyszek