Oceny Opel Astra J GTC

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Opel Astra J GTC

~patrykgtc
Opel Astra J
Świetne zawieszenie rodem z insigni i astry OPC oraz wspaniałe reflektory bi-xenonowe z AFL. Nie wspominając o wspaniałym wyglądzie.
~arbuz82
GTC 1.6 SIDI Turbo ECOTEC 170KM 125kW
Opel Astra J
Wizualnie mnie bardzo przypadł do gustu. Sylwetka zgrabna i drapieżna. Pięknie wygląda zarówno przed domem jak na parkingu przed blokiem.
~greenstw
Opel Astra J
Polecam fanom hot hatchy, wyróżniający się, ciekawy wóz. Świetna alternatywa dla Scirocco, Golfa GTI czy Citroena DS3
~chrmag
Opel Astra J
Silnik malo pali, ale jesli chodzi o przyspieszenie moglby miec wiecej frajdy (Silnik)
~J gtc
GTC 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
~Gtc sport
GTC 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
~Marcin
Opel Astra J
W trasie przy spokojniej jeździe ok 80 km/h bez wyprzedzania spalanie schodzi do ok 5,2 -5,5 l na 100, minimalne jakie osiągnąłem to 4,8 litra na 30 kilometrowym odcinku. Średnie spalanie z długiej trasy (1500km) z jednym rowerem na dachu to 6,3l przy czym na autostradach nie przekraczałem 110 kmh. Przy krótkich dystansach do 8 km większość przez miasto spalanie oscyluje pomiędzy 6,2 - 9,0 l w zależności od temperatury i natężenia ruchu. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Krzysztof
~:)
GTC 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
Opel Astra J
No niestety pali trochę. Ale nie oszukujmy się 180KM musi też coś jeść. W trasie przy normalnej jest dobrze, w mieście no już trochę gorzej. Elastyka silnika, dobra (Silnik)
Opel Astra J GTC