Oceny Opel Astra J Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW 2009-2012

Opel Astra J Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW 2009-2012 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Astra J Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW 2009-2012

~Grzegorz W
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Autko w czarnym metaliku bardzo sie podoba żonie. Bardzo dobre prowadzenie auta fotele w wersji cosmo zasługują na ocenę 10/10. Auto bardzo dobrze wykonane w porównaniu do astry H mamy skok w inna galaktyke.
~Waldi
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Fajnu, oszczędny wóz. Pali mało bo 5.5 litra, łatwy w serwisie bo tego disla 1.7 każdy zna. Jakiś wielkich wad nie ma, a wymiana sprzęgła to chyba normaw każdym aucie. Wymieniałem też ten zawór scv pompy paliwa, ale sam to robiłem, jednym kluczem. Hehe, prościzna.
~Kacper
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Samochód jak na rocznik 2010 w wersji Sport bardzo ładnie prezentuje się na ulicy.Bardzo polecam 1.7 CDTI o mocy 110km, jest to silnik "uniwersalny" bardzo dobrze spisuje się w cyklu miejskim, pozamiejskim jak i również na autostradzie. Bardzo tanie części są do tego autka.
3,2
~Aldaron
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Podłogowe auto z firmy farmaceutycznej z pewnym przebiegiem 5 lat serwisowane tylko w ASO, przebieg 100% potwierdzony znana cała historia serwisowa. Wydawałoby się że nie powinno zaskakiwać, a jednak i to bardzo niemiło zaskakuje.
2,9
~Maniek
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Kupiłem go w 6 m-cy temu i zauważyłem że samochód jest bardzo skorodowany wydech do wymiany podłoga do komserwacji . A druga rzecz to moja ASTRA była po \"L\" po nauce jazdy Nie polecam OPLA ASTRY IV
3,2
~bebic
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Bardzo przeciętny samochód. Z jednej strony ładna linia nadwozia, przyjemne wnętrze a z drugiej niedociągnięcia w mechanice. Wcześniej jako służbowym jeździłem Ocatvią II. Nie ma porównania. Bardzo żałuję, że nie skusiłem się znowu na Octavię. Zachciało się nowych doświadczeń to i są.
~Romek
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Całkiemnniezły silnik diesla, mało pali, troche go słychać jak zimny ale nie terkocze jak 2.0 TDI, jest to prosty samochód bez żadnyxh udziwnień ci sie zaraz popsują.
~Filip
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Opel z silnikiem Isuzu 1.7 cdti to dobre połączenie w trasy. Mało pali, jest wygodny i nie psuje się.
~jaro
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Super autko ,oszczędne i wygodne,jak narazie sa e superlatywy
~Filip
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Jedyny problem był z zaciętym zaworem EGR. Przy jeździe z prędkościami 140+ trochę brakuje mocy. Słaba kultura pracy silnika, przenosi wibracje na nadwozie. Słaba elastyczność - turbo zaczyna dostarczać moc przy ok 2500 obr/min. Całkiem niskie spalanie. (Silnik)
Opel Astra J Hatchback 5d