Lista ocen Opel Astra J (293) - Widoczność

Na liście zabraknie 169 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~blus
Sports Tourer 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Komfort jak dla mnie b.dobry, dobre zawieszenie, nic nie tłucze na wybojach, wyciszenie zadowalające. Nieco słaba widoczność do tyłu , bo długi , trzeba kupować kamerkę , będzie łatwiej parkować tyłem
~Witek
Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Mam przyciemniane szyby co utrudnia cofanie w nocy z powodu słabej widoczności. Lustreka boczne mają trochę dziwny kształt, ale widoczność ok. Czujniki cofania w tym samochodzie powinny być standardem.
~Foxu
Hatchback 5d 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
Ogromne lusterka, dobrze obliczone, zapewniają dobrą widoczność na boki. Przez tylną szybę też wiele widać. Na trasie widoczność idealna. Gorzej z parkowaniem, ale żyjemy w epoce park-troniku.
~Maciej
Sports Tourer Facelifting 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Ogólnie słabo. Niby sa te małe trójkątne szybki z przodu ale moim zdaniem nic nie dają. Do tego grube słupki A. Po za tym to kombi więc trzeba uważać. Pomocne są czujniki parkowania.
Sports Tourer Facelifting 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Trochę szkoda ze przy slupku a jest jeszcze mały słupek , nie wiem czy to sie zalicza tez jako slupek a ale ogranicza dosc znacznie widocznosc takie rozwiazanie
~Damian
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Słupki A! Za szerokie. Poza tym ok. Lusterka ok, widoczność do tyłu również. Przy cofaniu pomagają czujniki parkowania, choć do dziś nie wiem jak dokładnie działają i co "łapią"