Lista ocen Opel Astra J Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW 2012-2019 (42) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Konrad
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
WADA o której pisałem w całokształcie - źle spasowane plastiki. Tragedia i wkurza mnie to niesamowicie. Opel ma u mnie wielkiego minusa. Jakim cudem, nowe auto, z tak niskim przebiegiem może się tak zachowywać. Co prawda przejechałem w wakacje może 1 tys km po drogach nie najlepszej jakości ale bez przesady. Po pierwsze - dziwne stuki w drzwiach pasażera z przodu (być może coś się poluzowało na wybojach i uderza o wyciszenie drzwi od środka)....
~schneiper
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Bardzo dobre. Jedyny problem występuje przy mocnym przyspieszaniu (ok. 4-6 tys obrotów), ale trwa to przecież niedużo czasu. Przy stałej prędkości autostradowej nie ma problemów, można swobodnie rozmawiać. Przy wyższych prędkościach pomaga automatyczne zwiększanie głośności w radiu. Silnik przy obrotach do ok. 3 obrotów jest cichszy niż "otoczenie".
~Kamil
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Jak ma tą klasę samochodu całkiem przyzwoite. Mocno ścięta szyba przednia też pomaga i przy 120-140 nie ma dramatu. Oczywiście oceniam względem klasy i ceny auta. Nie można tego porównywać, że np w Audi A4 sedan jest ciszej - dziwne, gdyby nie było. Natomiast wyciszenie astry całkiem przyzwoite.
~Adam
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
To jeden z największych plusów. Przy używaniu przeciętnych obrotów silnika prawie nie słychać. Zamknięcie okien izoluje mocno od hałasu ulicznego. Da się zrelaksować w tym aucie. Można rozmawiać normalnie przy 160 a pierwsze rozpędzenie do tej prędkości żona skomentowała zaskoczona - ale cicho :)
~Rafał
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Tutaj jestem troche zawiedziony bo silnik jest glosny kiedy sie orzyspiesza i ma niska kulture oracy przypominajaca diesla. Coprawda przesiadlem sie z 6cylindrowego bmw ale jednak 17nastoletniego i tam kultura pracy wyciszdnie i moment obrotowy byly znacznie na wyzszym poziomie.
~Ulu
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Wyciszenie jest na dobrym poziomie jest cicho i przyjemnie do prędkości 150 km/h. Kultura pracy silnika też jest niezła na postoju na luzie praktycznie nie słychać silnika. Trochę głośniej słychać silnik przy włączonej instalacji LPG.
~Andrzej
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Tym przekonał mnie ten samochód do siebie. Spokojnie można jechać 150km/h i jedyne co słyszymy to odpływ wiatru po nadwoziu. Dziecko momentalnie usypia w samochodzie. Tu mam wrażenie że nie kupiłem compacta tylko auto o klasę wyżej.
~Chomik
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Jak na segment C rewelacja. Praca silnika nie należy do najpiękniejszych przy rozpedzaniu auta ale przy jednostajnej pracy jest ok. Wyciszenie bardzo zadowalające na trasie cichutko, na autostradzie również.
~Krzysztof
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
dobrze. do 4000 obr/min cicho. powyżej zaczyna być głośno. na autostradzie do 120 cicho, od 160 głośno. plus że audio adaptuje się do zmieniającej przędności i pogłaśnia muzykę.
~Kirdan
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Zgodnie z poprzednim opisem, wyciszenie bardzo dobre. Podczas jazdy z prędkościami autostradowymi można bez żadnego problemu prowadzić w środku rozmowy, zwykłe czy też telefoniczne.
Opel Astra J Sedan