Oceny Opel Astra J Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW 2012-2015

Opel Astra J Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW 2012-2015 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Opel Astra J Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW 2012-2015

~Tomek
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Bardzo przyjemny w użytkowaniu samochód. Bardzo dobrze się prowadzi na autostradzie, nieco słabiej na ciasnych zakrętach. Bardzo dobre wycieszenie jak na kompakt. Długie przełożenia skrzyni biegów, co wpływa na wyciszenie, ale tez na elastyczność (tu słabiej). Niskie spalanie, bardzo dobre zawieszenie i ochrona przed korozją. Dobra przestronność (super z przodu). Dobra widoczność, ale tylko z czujnikami parkowania. Ładny profil, ale mniej...
~barteq99
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Samochodem zrobiłem 59000 km. Jakość wykonania i same materiały we wnętrzu są bardzo porządne. Nawet w niektórych obecnie produkowanych kompaktach jest pod tym względem dużo gorzej. Podczas użytkowania nie miałem żadnej usterki. Jeżeli ktoś nie wymaga od samochodu nic poza tym aby go przewoził komfortowo z punktu A do punktu B to Astra J jest dobrym wyborem. Przy tym niska awaryjność i niskie koszty utrzymania i serwisu. Niestety jest to...
~sr
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Ukochanego vw po 10 latach zamieniłem na opla z czystej przekory by mieć własne zdanie na temat mocno reklamującej się niemieckiej jakości tego producenta. Nie żałuję wyboru. W niezłej cenie otrzymuje się dobre auto. Nie jest to limuzyna, nie jest to największe auto w klasie, nie jest sportowiec, ale jest właśnie dobrze wyważone. Po prostu auto, które wygodnie i bezpiecznie zawozi mój tyłek z punktu A do B, podoba się rodzinie, i pozwala...
3,7
~Coolvi
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Moim zdaniem Astra J Sports Tourer to auto optymalne. Jest przyjemne dla oka, ale nie wzbudza zazdrości, z 1.4 Turbo jest żwawe, ale lepiej się nim nie ścigać, jest ogólnie solidne, ale ma swoje bolączki, jest przestronne, ale jak na swój rozmiar mogłoby być jeszcze przestronniejsze. Słowem nie jest ideałem na 5 gwiazdek, ale też nie jest na tyle zawodne żeby dać mu zaledwie 3 gwiazdki.
~sk
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Witam! Pisałem tutaj rok temu i chciałem się podzielić informacjami po roku użytkowania. Właściwie od roku nic się nie zmieniło. Może tylko to, że samochód pali mniej niż na początku. Po przejechaniu 13 tys. km średnie spalanie wynosi tylko 6.8 l/100. Dodam, że częściej jeżdżę po mieście, a w czasie zimy wyjazdy weekendowe były rzadkością.
~AsterFIX
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Bardzo dobry samochód. Czasami zdarzy się jakiś drobny wyciek ale to nic groźnego. Silnik perfekcyjny.
Dziennik kosztów dla Opel Astra J Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
7,8
9,6
~Artur
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Przyzwoite auto, może się podobać. Typowy kompakt dla rodziny 2+1/2.
4,1
~M@ciej
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
W drzwiach zbiera się woda, drenaż zakończony uszczelką, która regularnie się zapycha. (Bezawaryjność (drobiazgi))
~jarek
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
obawiałem się ,poprzdnio jezdzilem focusem 1,8 tdci 2008 rok (115 km) jest ok,zbiera się trochę słabiej od focusa,ale waga robi swoje spalanie srednie to 8 L/100 km (Silnik)
Opel Astra J Sports Tourer Facelifting