Oceny Opel Astra J Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW 2012-2015

Opel Astra J Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW 2012-2015 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Opel Astra J Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW 2012-2015

~Kamil
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
mam Astre J z 2015 roku z silnikiem 2.0 CDTI 165KM +6biegowy manual. Niemiecka wersja Ekskluziv tzn Swiatla AFL, Navi950 z 7 glosnikami. pakiet chromow, kola alu 225/45/17, fotele sportowe, ogrzewanie siedzen, grzana kierownica, EPB ( elektryczny hamulec postojowy), elektryczne szyby, czujnik deszczu,tempomat, swiatla ledowe i pewnie cos tam jeszcze - wyposazenie bardzo dobre. Obecnie na liczniku mam przejechane cos okolo 43kkm. Auto...
~Radosław
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Całkiem niezłe auto, usunięto kilka wad poprzedniej generacji, ale są nowe. Szkoda, że Opel zerzygmnował z pięknego bursztynowego podświetlenia wnętrza. To, które jest teraz kojarzy mi się z tanią podróbką audi.
~goldenman
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Zaskakujaco dobry stosunek jakosci do ceny. Ładny wyglad, dynamiczny silnik i pojemne wnetrze. Do tego dobrej jakosci materialy wykonczenia.
~Optim
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Silnik okej. Dynamiczny . Bezpieczne wyprzedzanie. Spokojnie mogę polecić jako bezawaryjny i łatwy w obsłudze (Silnik)
~Optim
Opel Astra J Sports Tourer Facelifting