Lista ocen Opel Astra J Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW 2010-2011 (4) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TomekSHL
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Z przodu dowolna ilość miejsca, samochód jest szeroki - nie ma trącania się łokciami z pasażerem. Z przodu miejsce na 1,5 l butelki i wiele praktycznych schowków - jest ogromny postęp w porównaniu z Astrą H. Z tyłu wydaje się być ciasno, ale tylko zanim zajmie się miejsce. Długie siedziska pasażerów powodują, że wizualnie miejsca jest mało, jednak jest go tyle samo co w Astrze H (czyli OK jak na klasę kompakt)
~Radek
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Mam 187 i mógłbym jeszcze spokojnie odjechać fotelem więc chyba nawet 200 się zmieści. Ale wtedy za kierowcą nikt nie usiądzie. Za mną też średnio, z tyłu raczej tak do 180 i tylko 2 osoby. Bagażnik pojemny i praktyczny z podwójną podłogą.
~Rgston
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Z przodu duzo miejsca. Mam 178cm wzrostu i jak mam ustawiony fotel kierowcy pod siebie to z tylu jak usiade mam 3 cm luzu przy kolanach. Podróż powyżej 300km to tylko w cztery osoby. Znajomi meczyli się troche za wąsko z tylu dla nich bylo.
~TomekSHL
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Z przodu świetnie (lubię być "obejmowany" przez auto), z tyłu OK ale nie rewelacyjnie jak na 4,7m długie auto. W Octavii III miejsca dużo więcej, niemniej jednak grubość drzwi itp dużo mniejsza.
Opel Astra J Sports Tourer