Lista ocen Opel Astra J Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW 2010-2011 (4) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TomekSHL
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Dwustrefowa klimatyzacja powinna zapewnić pełną dowolność w ustawieniach, natomiast tutaj np. kierunek nadmuchu jest kierowany tak samo w obu strefach. Brakuje również klawisza \"mono\" -> do sterowania obiema strefami jednocześnie. Sam w sobie nawiew jest OK, bardzo fajna funkcja ustawienia kratek na nadmuch w wielu kierunkach - naprawdę działa.
~Rgston
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Mam automatyczna klimatyzacje swietnie sprawdza sie w polskich warunkach jak i np. Na Chorwackiej autostradzie przy 38 stopniach celciusza. Ogrzewanie- Teraz zimy w polsce nie ma a dodatkowo autko mam w garażu gdzie zawsze jest min 12 stopni to i tak szybko cieplo sie w nim robi.
~Radek
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Klima auto dwie strefy, szybko i wydajnie schładza, dosyć dobrze trzyma ustawioną temperaturę. W zimę super, mam system quickheat, w drugiej Astrze żony tego nie ma i przy odmrażaniu czy odparowywaniu mega różnica. Do tego po 2km już ciepłe leci.
~TomekSHL
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Brak zastrzeżeń, na zimę miły dodatek to nagrzewnica w nawiewie powodująca, że mimo zimnego silnika szyby zaczynają odparowywać dość szybko.
Opel Astra J Sports Tourer