Lista ocen Opel Astra K Hatchback 5d (63) - Widoczność

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Filip
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Rozmiar szyby tylnej, jak na nowe auto i przerośnięte słupki C była w porządku. Problem natomiast pojawiał się z masywnymi słupkami A i widocznością na boki. Sprawy nie ułatwia spore lusterko z czujnikiem deszczu na środku przedniej szyby. Kilkukrotnie podczas wyjazdu z parkingu/ulicy, na ostatnią chwilę zauważyłem nadjeżdżające auto. Pomimo wysokiego ustawienia fotela, sprawia wrażenie mega obudowanego. Na minus czujniki parkowania. Pomimo...
~Daniel Sito
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Podgrzewane fotele fajna sprawa ale to już prawie standard w aucie. Tylnia kanapa również podgrzewana. Miejsca w aucie jest o wiele więcej niż w poprzednich modelach każdy kto nie zna tego auta dziwi się jak Astra urosła. Funkcjonalny panel sterowania klimatronikiem i innymi bajerami usunięcie dziesiątek przycisków było dobrym pomysłem. Radio czytelne nagłośnienie bardzo dobre lecz trochę w swoim modelu zwiększyłem moc poprzez dołożenie tuby w...
~Wojtek
Hatchback 5d 1.4 Turbo 150KM 110kW
Linia okien jest poprowadzona dosyć wysoko i to nieprzyjemnie ogranicza widocznośc i możliwość np. wyhylenia się w celu pobrania biletu parkingowego (sic!). Na tylną szybę lepiej nie liczyć - widoczność beznadziejna. Słupki A sa dosyć szerokie i mocno ograniczają widoczność w zakrętach, szczególnie w mieście trzeba mocno się wychylać i uważać przy węższych ulicach.
~Marcin
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Widoczność jest jaka jest. W starszych autach było jednak więcej przestrzeni w środku, mniej zabudowany środek auta przez co było jakby więcej widać na zewnątrz. Jednak czujniki przód tył plus kamera plus automatycznie parkowanie załatwiają większość problemów. Do tego blis asystent pasa i radar.
~Kamil
Hatchback 5d 1.4 Turbo 150KM 110kW
Mając 175 cm wzrostu i ustawiając fotel i kierownicę pod siebie, bardzo mało widzę przez przednią szybę. Słupek "C" i mała tylna szyba zasponsorowały mi nie raz niespodziankę w postaci samochodu ukrytego w martwym polu (dobrze, że jest wskaźnik martwego pola w lusterkach).
~Kamil
~Bartosz
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Do przodu jest bardzo dobrze. Wycieraczki zostawiają za duży pasek niewytartej szyby po stronie kierowcy to jedyny minus, ale malutki. Do tyłu przez lusterko wsteczne jest ok, lusterka boczne dobrze, ale się szybko budzą podczas deszczu w Megane było lepiej pod tym względem.
~Markus155
Hatchback 5d 1.6 CDTI 110KM 81kW
Z przedniego rzędu doskonała. Szeroki zakres regulacji siedzeń i konsoli kierownicy. Gwiazdka mniej za widoczność z tylnych siedzeń - dzieci lubiące oglądać świat mogą mieć odrobinę ograniczoną tę możliwość. Choć osobiście z tyłu również mi się podoba :)
~Maria
Hatchback 5d 1.0 Turbo 105KM 77kW
Do przodu rewelacja, z tyłu też dobrze widać. Lusterka boczne są duże co daje również dobra widoczność. Jedynie słupki z przodu są ogromne co powoduje że patrząc delikatnie na prawo lub lewo nie widać niż oprócz tych wieeeeelkich słupków.
~zainteresowany_t
Hatchback 5d 1.4 Turbo 150KM 110kW
Ogólnie dobra ale duże słupki A czasem zmuszają do rozglądania się przy zakręcie czy oby na pewno za tym słupkiem nie schowało się auto. Widoczność do tyłu ciężko mi ocenić bo mam kamerę cofania więc tylko z niej korzystam przy cofaniu.
Opel Astra K Hatchback 5d