Lista ocen Opel Astra K Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW 2015-2019 (16) - Karoseria

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Daniel Sito
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Ktoś pomyślał żeby nie pakować w nią plastiku ale nie do końca bo tylko górna deska rozdzielcza jest na miarę tego samochodu. Reszta dolna część to już plastik i tu jest minus tego auta. Natomiast zmniejszenie ilości przycisków i skupienie się na łatwym dostępie do wszelkich fanki tego auta jest dużym plusem. Komfortem mogę już nazwać na pełnym wypasie masażer w fotelach.
~Bazakbal
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Jest dość ładne i lekkie. Oczywiście terapię odchudzającą widać na masce, drzwiach itp. Przy niewielkiej kolizji będzie się pewnie mocno odkształcało. Powłoka lakiernicza wygląda jak nowa, ale to krótki okres użytkowania. Dość mały bagażnik. Plastiki w środku dość twarde, ale jeszcze nie trzeszczą.
~Kacper
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Lakier położony bardzo cienko. Nie wiem czy tylko w moim egzemplarzu czy jest tak ogólnie. Delikatne pukniecie powoduje odprysk co przy kolorze czerwonym pokazuje za chwilę biały podkład.
~BartoszK
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Od nowości dbam o lakier i nie mam problemów. Oczywiście pojawiają się drobne odpryski na masce od kamyków na autostradzie, ale w jakiej marce się nie pojawiają.
~Filip
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Brak problemu z rdzą (auto niegarażowane), natomiast powłoka lakiernicza dosyć cienka. Mam wrażenie, że tu i ówdzie pojawiały się ryski od samego patrzenia.
~Tomasz
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Progi i blachy narazie nigdzie rudego nie widać ale ruda lubi ławę pod silnikiem nie wiem jak to się tam fachowo nazywa ale czasem trzeba podmalować.
~Bartek
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Blachy w standardzie europejskim, tzn lekkie i cienkie:) ale ocynkowane, więc raczej nie rdzewiejace. A wygląd, to rzecz gustu (mnie się podoba i mojej żonie)
~PawełTG
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Ani to bardzo ładna, an brzydka. Jest zwykła i nie rzuca się w czy - dla mnie to zaleta, auto to nie kogut i nie papuga.
~BartoszK
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Piękny kształt, lakier nie taki słaby. Blachy trochę miękkie ale w każdej marce tak jest.
Dziennik kosztów dla Opel Astra K Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
7,2
~pav
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
bardzo slaby lakier. istnieje duze prawdopodobienstwo, ze w przyszlosci bedzie problem z korozja...
Opel Astra K Hatchback 5d