Lista ocen Opel Astra K Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW 2015-2019 (22) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Mam 190cm. Z przodu nie ma na co narzekać. Z tyłu sam za sobą dotykam kolanami fotela chyba że rozłożę nogi na boki wtedy jest luz. Siedząc wyprostowany nie ma miejsca na głowę jednak siedząc luźno lekko zgarbiony miejsca jest akurat. Pewnie w kombi jest lepiej. Nie każdy też ma 190 i siedzi za kimś kto też ma 190 więc ogólnie nie jest źle. Bagażnik wydaje się za to wyjątkowo malutki. Moje stare auto ma prawie 100l mniejszy bagażnik na...
~Bartosz
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Z przodu bardzo dużo miejsca zarówno na szerokość jak i nad głowami. Z tyłu również sprytnie wygospodarowano przestrzeń dla pasażerów. Nawet dość wysocy i dobrze zbudowani znajomi nie narzekają. Ostatnio wzięliśmy fotelik i dziecko na szczęście nie kopało przedniego fotela.
~Mateusz
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Auto jest około 10 cm szersze niż analogiczne kompakty innych producentów oraz ma stosunkowo mały bagażnik co daje bardzo bardzo dużo miejsca dla kierowcy, pasażera siedzącego obok i pasażerów z tyłu. Prawdziwy krążownik.
~BartoszK
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Względem poprzednika spory postęp. Na tle rywali w klasie nie jest źle. Z przodu mnóstwo miejsca i spory zakres ustawień fotela i kierownicy. Z tyłu malutki tunel środkowy i wygodna kanapa. Plus za dużą przestrzeń nad głowami.
~ANTYKIBIC
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Duży postęp względem poprzedniego modelu, szczególnie na tylnej kanapie- dużo więcej miejsca na nogi na wysokości kolan, ale kosztem skrócenia siedziska kanapy, co powoduje że wyżsi pasażerowie nie mają dobrego podparcia ud.
~BartoszK
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Jest bardzo dobrze. Z przodu mnóstwo miejsca, a z tyłu nawet wysokim osobom nie brakuje miejsca na nogi i nad głowami. Na szerokość jest go mnóstwo.
~Bartek
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Zdecydowanie wystarczająca ilość miejsca. Nie wiem jakim cudem w porównaniach z golfem przegrywa skoro testując golfa sam za sobą miałem mniej miejsca.
~rucio92
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Jeżeli chodzi o pasażerów przednich jest miejsca bardzo dużo z tyłu też, utrudnieniem może być wsiadanie tylnych pasażerów i niezbyt duży bagażnik.
~Kacper
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Przestrzeni dla kierowcy i pasażerów jest wystarczająco. Nie zapominajmy że jest to segment C. Bagażnik mógłby być troszkę większy.

Usterki Opel Astra K

Opel Astra K – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Krzysiek
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
W kabinie jest sporo miejsca, zarówno dla kierowcy i pasażerów oraz na tylnej kanapie. Mam 192 cm wzrostu. Zbyt mały bagażnik.
Opel Astra K Hatchback 5d