Lista ocen Opel Astra K Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW 2015-2019 (26) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysiek
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Od silnika jest bardzo cicho. Wynika to z jego cichej pracy. Bardzo słabo wyciszona kabina. Słychać wszystko z zewnątrz. (Siedząc w środku na parkingu, przy wyłączonym silniku słychać dokładnie jak ktoś rozmawia na zewnątrz, do tego stopnia, że sprawdzam czy szyby są zamknięte). Bardzo głośne fabryczne opony Continental. Po zmianie na inne jest znacznie lepiej. Mam wrażenie, że auto testowe było lepiej wyciszone. Spodziewałem się...
~Marcin
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Do 100-110 nie odczuwa się prędkości. Trzeba uważać. 120 też jest cicho Ale zaczynają się szumy z tyłu auta A że silnik jest cichy to słychać wyraźnie szum. Może jakieś maty do bagażnika i na nadkola zalatwily by sprawę. Ogólnie jest to ciche auto I przyjemnie się podróżuje.
~Filip
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Bardzo dobre wygłuszenie kabiny. Silnika nie słychać, podczas jazdy można normalnie rozmawiać nawet przy większych prędkościach. Na minus słabe dociągnięcie tylnych drzwi, co powoduje 'trzeszczenie' uszczelek na drobnych nierównościach.
~Bartosz
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Silnik naprawdę porządnie wygłuszony, w zasadzie cały przód tak jest zrobiony, od słupka B zaczyna się oszczędzanie i to trochę słychać, ale tylko trochę. W zasadzie najwięcej szumów dobiega z bagażnika i tylnych nadkoli.
~Bazakbal
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Zdecydowanie najmocniejszy punkt auta. Z dobrymi oponami jest bardzo cicho do ok. 160 km/h. Silnika praktycznie nie słychać, chyba że gwałtownie przyspieszamy. Szkoda, że sprzęt audio gra cieniusieńko.
~BartoszK
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Silnik bardzo dobrze wygłuszony, nadkola troszkę gorzej. Można lepiej wygluszyć tył samochodu i nadkola. Sam wygłuszyłem bagażnik i tylne nadkola i od tego czasu jest jeszcze lepiej.
~Mateusz
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Jest dobrze, ale mogłoby być lepiej, najgłośniej jest z tyłu, ewidentnie brakuje wygłuszenia bagażnika i tylnych nadkoli. Wystarczająco na klasę pojazdu.
~Bartek
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Poprawiłem bagażnik, ale i bez tego łatwo przekroczyć prędkość na autostradzie ze względu na brak dźwięku spod maski. Do tego mało szumów oplywowych powietrza.
~BartoszK
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Fabrycznie jest dobrze ale ja rozłożyłem trochę mat butylowych z pianką ponieważ auto dostało customowe audio.

Usterki Opel Astra K

Opel Astra K – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Daniel Sito
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Bardzo ciche auto. Czasem się zastanawiam czy mi nie zgasł. Nie wiem jak to jest wykonane ale szacun za tak ciche auto.
Opel Astra K Hatchback 5d