Lista ocen Opel Astra K (123) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 92 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BartoszK
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Względem poprzednika spory postęp. Na tle rywali w klasie nie jest źle. Z przodu mnóstwo miejsca i spory zakres ustawień fotela i kierownicy. Z tyłu malutki tunel środkowy i wygodna kanapa. Plus za dużą przestrzeń nad głowami.
~Łukasz M.
Sports Tourer 1.6 CDTI 110KM 81kW
Całkiem nieźle, ale tylko dla kierowcy. Mam 198 cm i bez problemu znajduje odpowiednią pozycje. Niestety, za mną już nikt nie usiądzie, chyba, że się trochę wsunę. Ale tak jazda tyko na krótki dystans (do 10 km)
~ANTYKIBIC
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Duży postęp względem poprzedniego modelu, szczególnie na tylnej kanapie- dużo więcej miejsca na nogi na wysokości kolan, ale kosztem skrócenia siedziska kanapy, co powoduje że wyżsi pasażerowie nie mają dobrego podparcia ud.
~Acad
Sports Tourer 1.6 CDTI 136KM 100kW
Więcej miejsca na tylnej kanapie w porównaniu z poprzednikiem, ale uzyskano to głównie poprzez skrócenie siedziska kanapy i odchudzenie oparć przednich foteli. Ale jest postęp- jeszcze zwiększyć rozstaw osi i będzie OK jak w OCTAVII.
~Serż
Hatchback 5d 1.4 Turbo 150KM 110kW
Siedzenia są trochę za wąskie. Ma dobrą regulację podparcia lędźwiowego - elektryczną. Nie mam foteli AGR niestety. A warto. Z tyłu dużo miejsca dla pasażerów i znów tutaj Astra wygrywa prawie ze wszystkimi kompaktami.
~Tomasz
Sports Tourer 1.6 CDTI 136KM 100kW
Bardzo dużo miejsca na nogi w pierwszym rzędzie. W drugim nieco mniej ale to przy odsuniętym do końca przednim fotelu. Duża buda oznacza dużo miejsca w środku - to jest wielka zaleta samochodu.
~Astra
Sports Tourer 1.6 CDTI 160KM 118kW
Nie będę narzekał. Mam 2 metry każde auto jest dla mnie za małe. Moja corka moja zona i ja spokojnie miescimy się do auta mozna jechac tak w długą trase kazdy znajdzie w nim wygodną pozycje.
~b3rs_pl
Hatchback 5d 1.6 Turbo 200KM 147kW
Samochód jest w miarę przestronny, ale 3 pełnowymiarowe osoby miałyby sporo problemów na tylnej kanapie - jest to niestety norma w tej klasie. Bagażnik dość mały, ale nie kupuje się hatcha dla bagażnika.
~Aleks
Hatchback 5d 1.4 Twinport 100KM 74kW
Mam 180 lubie siedzieć blisko kierownicy tz bez trzymania nosa na szybie ale wysoko i zgięte lekko ręce . Przy takim ustawieniu fotela z tyłu miejsca jak na rodzaj auta wydaje mi się że jest naprawde sporo .
~Kalor
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Bez zastrzeżeń , miejsca pod dostatkiem dla rodziny 2+2 , mam 192 cm wzrostu i nikt nie narzekał siedząc za mną , bagażnik łyka nawet pełnowymiarowe drzwi - więcej nie potrzeba .