Lista ocen Opel Astra K Sports Tourer (60) - Całokształt

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotrek W
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
To jest problem na kołach a nie samochód. Zamiast spokoju i cieszenia się nowym pojazdem po 7 miesiącach użytkowania wracam do serwisu bo coś wyje, coś puka. Serwis rozkłada ręce ten typ tak ma. A jak ma? No tak ze wyje podczas jazdy jakby był zatarty, ze klimatyzacja nie działa, albo się alarm popsuł.
~Artur
Sports Tourer 1.6 CDTI 136KM 100kW
Auto w 100 procentach do polecenia, mój egzemplarz posiada prawie 180 tyś km i jest nadal jak nowe auto prowadzi się pewnie. Spalanie nie resetujac komputera przez 3500 km 5,2 L jazda głównie po mieście. W trasie przy średniej prędkości 150-190 km/h wynosi 5.8 L. Przy 120 km/h 3,8-4,1 l.
~xCykx
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Auto z takim wyposażeniem za taką kase to żadkość.Czytając nie które opinie mam wrażenie że ludzie oczekują za ponad 90 tyś cholera wie czego.Niech kupią Merca A klasę z takim wyposażeniem za około 160 tyś to w tedy się można czepiać nie istotnych szczegółów
~Łukasz
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Auto super sie prowadzi w zakrętach, dobrze przyspiesza, dzięki swojej masie można wykorzystywać rozpęd, tempomat działa świetnie i bardzo się przydaje. Mam wersję Enjoy i nie żałuję że nie kupiłem bogatszego wyposażenia. Dla 4 osobowej rodziny fajne auto.
~karolek
Sports Tourer 1.6 Turbo 200KM 147kW
Minęło 10 tys. km i czas na więcej przemyśleń. Auto przegrało sprint ze skodą octawią 1.8 TSI. Wnioski: kierowca do bani lub vw kantuje też przy benzynowych silnikach. Ale 200 km na papierze pozostaje faktem.
~Rafał
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Auto godne polecenia. Dobrze się prowadzi, nie ma istotnych wad które by go dyskwalifikowały. Dużo więcej miejsca w porównaniu do poprzedniego modelu J.
~miziz
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Za te pieniądze super auto. Wady i zalety poniżej. Przebieg 19750 km bo nie mogłem wpisać gdzie indziej. Astra KOmbi 1.4 125km Dynamic
~ciaciu
Sports Tourer 1.6 Turbo 200KM 147kW
kupiłbym pewnie jeszcze raz, ale bez automatycznej skrzyni biegów - która trochę psuje zabawę z jazdy. na plus niskie spalanie przy oszczędnej jeździe
~Maciek
Sports Tourer 1.6 CDTI 110KM 81kW
Dostałem to auto jako służbowe. Samochód przyzwoity, ale doskwierało mi w nim mnóstwo nieprzemyślanych szczegółów.
~Radosław
Sports Tourer 1.6 CDTI 136KM 100kW
Dobre wyposażenie (nawigacja, czujnik zmierzchu, światła led) jak na podstawową wersję
Opel Astra K Sports Tourer