Ocena kierowcy - Opel Astra K Sports Tourer

jac, 6 lat temu
Silnik 1.4 Turbo 150KM 110kW
Rok produkcji 2017
Opel Astra K Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW 2016-2019 - Oceń swoje auto
Silnik : rewelacja, 5 lat jeżdzę 1,4 140km i ten jest o wiele lepszy nie trzeba biegów zmieniać tak często
Inne : niektóre bajery są uciążliwe, aktywny asytent pasa ruchu czy ostrzeżenie o kolizji wyświetlane na szybie
auto w leasingu z upustem 15%
przyspieszenie 8,7 s jak na kombi Ok. spalanie 25km do pracy 6,6-6,9l/100 odcinki drogi po 140km/h, w stosunku do silnika1,4-140km jest o wiele lepszy -polecam ten moment
bez problemów, dobrze dobrane przełożenia
jest Ok. ale aktywny asystent pasa ruchu czasami denerwuje - jak ktoś ci kręci kierownicą, czasami przy dojeździe do linii pasa ruchu układ kierowniczy cię poprawia i jest efekt "uslizgu" (jak są linie na drodze wielopasmowej) - polecam nad ranem w trasie-ktoś cię kontroluje
ok. środek dachu przy myciu ciężko sięgnąć, samochód strasznie długi, klapa bagażnika sterowana nogą czasami się przydaje
widoczność typowa, raczej "wysoko" się siedzi, kamera cofania, czujniki przód tył, boczne do parkowania, lusterka ściemniające się jest wygoda, światła Ledowe może niewiele lepsze od biksenonów ale długie są niemożliwe, -extra
nie przyzwyczaiłem się jeszcze do nowej kierownicy - za dużo przycisków i przewijania ekranu pomiędzy zegarami, nawigacja, telefon ekran dotykowy 8 cali Ok. wygodny jest dostęp bezkluczykowy - ale po przeczytaniu możliwości kradzieży trochę więcej uważam, jak ktoś ma prywatna posesję to polecam
przy 4 osobach, 3 stopnie nadmuch momentami musiałem podnieść na 3 paski, klima wyłączona, i wtedy już nawiew słychać - samochód dobrze wyciszony
jak pasażer 130 kg to go czasami drążkiem biegów w nogę trącam przy 5-ce, z tyłu komfortowo opinie rodzinki
polecam pakiet wygłuszający w kombi, za 600zł jest naprawdę cicho przy prędkości od 100 km chałas już nie wrasta, ni stąd masz na liczniku 180km/h
spalanie niskie przegląd zobaczymy ale poprzedni opel 800zł z przeglądem klimy 3 filtry
jestem zadowolony, i dodatkowy upust dla firm
na razie brak
brak