Lista ocen Opel Astra K Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW 2016-2019 (16) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Radek
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Dobrze trzyma się drogi, w zakrętach jak przyklejony. jedyne do czego mógłbym się przyczepić to zachowanie przy bardzo dużych predkosciach, powyżej 160 km przy szarpnięciu kierownicą zachowuje sie dość nerwowo ale przy tej masie w aucie klasy kompakt chyba nie mam prawa oczekiwać zachowania auta jak z F1
~jac
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
jest Ok. ale aktywny asystent pasa ruchu czasami denerwuje - jak ktoś ci kręci kierownicą, czasami przy dojeździe do linii pasa ruchu układ kierowniczy cię poprawia i jest efekt "uslizgu" (jak są linie na drodze wielopasmowej) - polecam nad ranem w trasie-ktoś cię kontroluje
~Tomek
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
W tej klasie cenowej uważam, że jest bardzo dobrze. Brakuje jedynie niezależnego zawieszenia z tyłu w moim egzemplarzu. Nierówności są wybierane prawidłowo, auto nie podskakuje i trzyma się drogi.
~mrkPL
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Lekko sztywny, auto dobrze wchodzi w zakręty, na kierownicy nie ma luzów, choć działa bardzo lekko. Fani sportowej jazdy się zawiodą. Ale jeśli chodzi o komfort jest ok.
~Kalor
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Bardzo dobrze zestrojone zawieszenie , auto nie boi się szybkiej jazdy i długi zachowuje się neutralnie, polecam także usportowionym kierowcom :)
~Łukasz
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Samochód jezdzi prosto usztywnia dobrze układ przy dużych prędkościach. W wersjach 200km ma dodatkowe stabilizatory.
~xCykx
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Myślałem że szybkie pokonywanie zakrętów kombikiem to będzie wyzwanie.Ku mojemu zaskoczeniu to sama frajda,oczywiście z rozsądkiem.
~Benek
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Trzyma się świetnie trasy, dobrze reaguje na polecenia kierowcy, także przy dużych prędkościach.
~Memory
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Po 60 tysiącach miałem wymianę maglownicy (na szczęście na gwarancji). Były luzy.
Dziennik kosztów dla Opel Astra K Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
7,9
~Robert
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Układ jedny na dobrym poziomie, zawieszenie tylko jest za twarde !
Opel Astra K Sports Tourer