Lista ocen Opel Astra K Sports Tourer 1.6 Turbo 200KM 147kW 2016-2019 (8) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Fankonek
Sports Tourer 1.6 Turbo 200KM 147kW
Automat jedno sprzęgłowy przed którym się wzbraniałem ale po jeździe próbnej od razy zmieniłem zdanie. Wcześniej jeździłem Octavią w DSG i na prawdę nie widzę dużej różnicy. Bardzo płynnie biegi są zmieniane. Brakuje mi opcji sport (w benzyniaku ma sens, w dieslu nie za bardzo - ze względu na dostępność mocy od najniższych obrotów). Mogłby być również 7 biegowy - jest 6-cio. I to co na początku mnie irytowało to brak info na jakim biegu jadę...
~Aster
Sports Tourer 1.6 Turbo 200KM 147kW
Skrzynia jest podstawowym elementem wykluczającym to auto z grona usportowionych. O ile przy spokojnej jeździe i takiej zmianie biegów jest poprawnie, to szybka zmiana, szczególnie z 1 na 2 w 90% kończy się zgrzytem. Po kilku próbach moje zapędy do ścigania się spod świateł mocno spadły;) Plus taki, że można oszczędzić paliwo:)
~Mateoo
Sports Tourer 1.6 Turbo 200KM 147kW
działa precyzyjne jednak trochę wolno. zrywa przy ruszaniu. Często zamula jak dojeżdżam do skrzyżowania nie zatrzymuje się do końca i chcę nagle ruszyć to automat szuka biegu dopiero.
~Karolek
Sports Tourer 1.6 Turbo 200KM 147kW
Zdarzyło mi się wrzucić czwórką zamiast 6. Ale tak ok. Przełożenia krótkie.
~ciaciu
Sports Tourer 1.6 Turbo 200KM 147kW
w trybie sport jest ok , automat tez daje rade
~agata_andrusyszyn
tryb sport
~agata_andrusyszyn
tryb sport
~karolek
Sports Tourer 1.6 Turbo 200KM 147kW
Już biegi mi się nie mylą
Opel Astra K Sports Tourer